top of page

Publikowanie bez zgody autora zabronione. Przetwarzanie danych tylko z zaznaczeniem: prognozowanie pogody hipotetyczne przebiegunowanie. Kopiowanie i publikowanie podlega karze. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Opracował: Ryszard Suski

Jeśli podoba Ci się to co robię i nie jest Ci obojętny los mojej strony to proszę abyś wspomógł mnie poprzez wpłatę dobrowolnej kwoty, która pomoże mi w kontynuacji tworzenia i prowadzenia strony. Z góry dziękuję!


PKO BANK POLSKI  - Oddział
uL. Horoszkiewicza 2b, 45-301 Opole
NR. rachunku: 97 1020 3668 0000 5002 0363 1553
Nazwisko: SUSKI RYSZARD
Tytułem: na utrzymanie strony

* * *

Kto zachował Błękitną Krew, a kto ją stracił w manipulacji medycznej. 
(niedziela, 10 kwietnia 2022)

 

Zacznę od polskiego przysłowia: " Czemuś biedny? Boś głupi! ". Covid-19 to urojona pandemia na której twórcy zarobili biliony dolarów. Powstała na długo przed wprowadzeniem w życie w 2020 roku. Zarobili na ludzkiej naiwności wielkie pieniądze nie tylko służba zdrowia, firmy farmaceutyczne ale również twórcy pandemi. Gromadzone pieniądze ze światowgo skarbca trzeba było w jakiś sposób wyprowadzić. Nadarzyła się okazja wprowadzić urojoną pandemię, która była testem na społeczeństwie. Jaki procent uwierzy w urojona pandemię przekazaną przez odbiornik telewizyjny, który codziennie wbijał do głowy informację o ludzkiej tragedi. Wychodzi na to że ponad połowa społeczeństwa uwierzyła w szaleństwo i wstrzyknęła sobie co najmniej dwie dawki eksperymentalnego preparatu medycznego. Twórcy pandemi doszli do wniosku że społeczeństwem można strować przekazem telewizyjnym i oto chodziło. Pandemia była dobrym testem na społeczeństwie. Przy okazji można było zarobić wielkie pieniądze oraz wprowadzić do ludzkiego organizmu nie znany nikomu program. Podobne testy przeprowadzano na  małpach. Program był pomyślny społeczeństwo dobrowolnie lgnęło po fałszywe testy na katar zwiększając statystyki Covidowe.

 

W tym samym czasie twórcy pandemi oraz służba zdrowia odkładała żywą gotówkę na kontach. Dzisiaj już wszyscy wiemy że szczepienia były dobrowolne. Cyt: " szczepienie NIE jest nakazane i nikt nie jest politycznie, społecznie lub w inny sposób naciskany aby się zaszczepić ". Rezolucja Zgromadzenia Parlamentarnego Rady Europy z 27 stycznia 2021 r. { 2361} mówi jasno. Wystarczyło ruszyć głową. Obecnie społeczeństwo nie wierzy w pisane tylko przekaz telewizyjny, który nadawał w dzień i w nocy przez dwa lata jak w Korei Północnej tą samą muzykę - statystyki Covidowe. A strach ma wielkie oczy. Po to Pan Bóg dał człowiekowi  mózg by mógł rozróżnić prawdę od kłamstwa, dobro od zła. W przeprowadzonym teście Covidowym na przełomie dwóch lat 2021/2022 można zauważyć kto utracił wiarę w Jezusa. Kto uległ manipulacji medycznej na rzecz 4 rewolucji przemysłowej, której celem jest zrobić z człowieka hybrydę-robota. Tu przede wszystkim chodzi o stworzenie z ludzi nadludzi, którzy będę mieli wyższe prawa nad społeczeństwem i podludzi - roboty które nie będą miały nic i będą szczęśliwe. I tu wkracza świat bez Boga.

 

Dlatego koniec świata zaznaczono w Wielkiej Galeri Piramidy Cheopsa na odcinku 46,63 m. Miało to miejsce na Ziemi za 46 prezydenta Stanów Zjednoczonych na przełomie trzech dni 6 do 3 czerwca 2021 roku. Ten koniec świata zaznaczono w dacie śmierci Jezusa który odszedł do swego Ojca Niebieskiego w czwartek wieczorem 28 minut przed godziną 9:00. Jezus po śmierci wstąpił do piekieł na 57 godzin po to by zobaczyć piekło na własne oczy.

 

To piekło na Ziemi społeczeństwo musiało zobaczyć na własne oczy w czasach ostatecznych na ziemi Ukraińskiej które Jezus widział gdy wstąpił do piekieł po swej śmierci. Wytrwali którzy nie poddali się manipulacji medycznej zachowali Błekitą Krew. Zaś ci co poddali się i ulegli manipulacji zatracli wiarę w Jezusa. Ulegli manipulacji medycznej na rzecz 4 rewolucji przemysłowej tracąc tym samym Błękitną Krew. Manipulację było widac gołym okiem dzień przed rozpoczęciem wojny na Ukrainie 23 lutego 2022 roku gdzie minister zdrowia Niedzielski ogłasza koniec pandemi. Wspiera go w tym samym czasie premier Morawiecki. Gdzie ten pierwszy nie ma nic wspólnego z medycyną. Krzywi obraz Zjednoczonej Prawicy. Widać tu jak na dłoni że sukces można zbudować na kłamstwie urojonej pandemi.

 

Wystarczy wstrzymać  testy Covidowe a statystyki same spadną. Tak było po 23 lutym 2022 rok w Polsce. Państwo gdy potrzebuje pomocy to wyciąga rękę do społeczeństwa. Przykładem jest wojna na Ukrainie i pomoc humanitarna. A gdy już tej pomocy niepotrzebują to społeczeństwo dostaje wielkiego kopa. Obecnie realizator urojonej pandemi minister zdrowia odbiera główną nagrodę Wizjonerów Zdrowia w 2022 roku. To było do przewidzenia że minister będzie odbierał nagrody. Tylko kto odpowie za śmierć około 200 tys Słowian którzy w nieludzkich warynkach umierali bez kontaktu z rodziną. Podobną nagrodę otrzymał dr Mendele z rąk Hitlera za zabijanie ludzi w Oświęcimiu. Dla Słowian Mengele jest bandytą, faszystą, mordedcą dla innych wzorowym lekarzem który wykonywał solidną pracę. Dwie identyczne postacie jak w odbiciu lustrzanym. Każdy za swoją pracę otrzymał wyróżnienie oraz nagrody. Niewiedza czyni człowieka biednym. Trzeba pamiętać pod urojoną pandemią kryją się brudne interesy. Między innymi wojna na Ukrainie. Wrócę jeszcze do wypowiedzianych 2 marca 2022 roku w Kongresie słów prezydenta Stanów Zjednoczonych Joe Bidena w których zapowiedział iż będziemy dalej szczepić światowe społeczeństwo aż do skutku. Więc musimy być przygotowani na dalsze szykanowania społeczeństwa. Jak sytuacja na Ukrainie się ustabilizuje to dalej z ludzi będą robić pajaców. Złoczyńcom to na rękę. Dalej będą sztaplować pieniądze na swoich kontach. Obecnie nie zostali rozliczeni posłowie z Platformy Obywatelskiej, Nowoczesnej oraz Lewicy którzy domagali się ogłszenia urojonej pandemi w lutym 2020 roku. Kiedy Rząd Zjednoczonej Prawicy odetnie się ministra zdrowia z postawi go przed sądem za nieudolne leczenie chorych na urojoną pandemię w nieludzkich warunkach bez kontaktu z rodziną. Dlatego ciągle wracam do ministra zdrowia bo nie został rozliczony z przeszłości przez rząd Zjednoczonej Prawicy. A jego sprawy zostały zamiecione pod dywan. Każda partia by wygrała wybory musi mieć czyste konto. I to czyste konto musi zachować Zjednoczona Prawica bez ministra zdrowia. 


Na koniec. Ci co wytrwali zachowali Błękitą Krew w swoich żyłach. Nie poddali się manipulacji medycznej i nie wprowadzili nieznanego programu który zaoferowała 4 rewolucja przemysłowa. Pan Bóg pamięta o waszej odporności psychicznej, że nie poddaliście się manipulacji medycznej która wkroczała do waszego życia z brudnymi butami.
 


Opracowali: Ryszard Suski, przy współpracy z córką Wioletą Suską

Więcej artykułów....

 

 

bottom of page