top of page

Publikowanie bez zgody autora zabronione. Przetwarzanie danych tylko z zaznaczeniem: prognozowanie pogody hipotetyczne przebiegunowanie. Kopiowanie i publikowanie podlega karze. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Opracował: Ryszard Suski

* * *

" Chcemy Polski katolickiej, nie bolszewickiej " - 1956 r.

(środa, 10 kwietnia 2024)

 

 

Hasło z Poznańskiego czerwca 1956 roku. Niczym nie odbiega od dzisiejszych czasów. Od tamtego wydarzenia minęło 68 lat. Widzimy jak układ Berlińsko-Moskiewski bolszewizm w Polsce przybrał na sile.
14 grudzień 2023 roku miał miejsce bardzo silny rozbłysk słoneczny X2.8 nawiązujący do wydarzen z 13 grudnia. Tego dnia tylko 1981 roku komuna pod przewodnictwem Jaruzelskiego wprowadza na terenie całego kraju stan wojenny. Od temtego czasu mija 42 lata. Obecna Targowica pod przewodnictwem Tuska obejmuje władze w Polsce. Podobnie jak Jaruzelski wprowadza nielegalny ograniczony stan wojenny. Więc jeden od drugiego niczym się nie różni. Tylko różnicą czasu. O tym niechlubnym wydarzeniu informuje rozbłysk słoneczny z 14 grudnia. Po 84 dniach od 14 grudnia ekipa Tuska  gwałci podstawowe prawa człowieka w Polsce. Między innymi rolników w Warszawie w obronie " polskiego chleba ". Policja tego dnia zachowywała się agresywnie podobnie jak gestapo podczas II Wojny Światowej, niszcząc flagę Narodową. Przypomina mi to równoległe zdarzenie Poznańskiego czerwca 1956 roku. W tamtym czasie komuniści skierowali przeciwko robotnikom domagającym się podwyżek płac oraz chleba około 350 czołgów. Przewodnie hasło z 1956 roku brzmiało: " Chcemy Polski katolicjkiej a nie bolszewickiej ". Zacytuję kilka dramatycznych haseł domagających się od protestujących robotników: " Chcemy żyć normalnie ", " My chcemy chleba dla naszych dzieci", " Precz z czerwoną burżuazją ", " Precz z komunistami ", " Wolności ", itd. Protest robotników z Poznania przypomina mi dzisiejsze protesty rolników z Wielkopolski. Po 67 latach sytuacja jest identyczna. Odradza się czerwona burżuazja. Obecnie rolnicy strajkują w obronie polskiego chleba. Tym razem na drogi wyjechały nie czołgi, tylko ciągniki z całej Wielkopolski. Ten protest rolników rozlał się na cały kraj. Sytuacja staje się napięta. Rolnicy walczą w obronie polskiej ziemi oraz polskiego chleba. Obecnie w Polsce rządzi czerwona burżuazja z Berlina kierowana przez Putina. Na ziemiach Polski pozostało tylko plemię zamieszkujące obszar dawnej Polski, które walczy o godnośc i wolność oraz polską ziemię. Przypomnę że na przełomie dwóch dni ciągu liczbowego 123,4 od 3 oraz 4 maja 2023 roku aktywność słoneczna ujawniła czwarty rozbiór Polski. Stało się to faktem po 13 grudnia 2023 roku. O 4 rozbiorze Polski pisałem na blogu w 2023 roku. Stał się faktem.

 

Opracował: Ryszard Suski oraz moja córka Wioleta Suska

Więcej artykułów....

 

 

bottom of page