top of page

Publikowanie bez zgody autora zabronione. Przetwarzanie danych tylko z zaznaczeniem: prognozowanie pogody hipotetyczne przebiegunowanie. Kopiowanie i publikowanie podlega karze. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Opracował: Ryszard Suski

* * *

7 wrzesnia 2022 rok - Niebiosa wstrząsną Światem.
(niedziela, 10 lipca 2022)

 

Cudowny lek na Covid - 19 zbiera żniwo.


Początek Nowego Świata zwiasuje wieką katastrofę na Ziemi. Podobnie było w 79 roku naszej ery we Włoszech, kiedy to ekspodował Wezuwiusz.  Podobne wydarzenia mogły mieć miejsce w innych częściach świata. W poprzednich artykułach wymieniłem zagrożone miejsca na naszej planecie. Między innymi Niemcy, Francję oraz dwukrotnie Włochy. Watykan oraz Wezuwiusz. Wyróżnione wulkany wpisane są we współrzędne geograficzne północnego szybu z Komory Królowej na północ od równika: 114 x 79. Podane daty dotyczą katastrof ziemskich 7 wrzesnia 2022 roku za 79 dni lub za 79 lat. Przewija się w tej dacie 18 czerwiec oraz 7 wrzesień  2101 roku. Tak było poprzednim razem. Minął okres około 2 tys lat i rozpoczął się nowy rozdział w dziejach Ziemi. Tylko nieliczni zauważyli ten rozdział pomiędzy Starym a Nowym Światem. Dzisiaj nikt nie będzie zawracał sobie głowy nowym kalendarzem.  A to bardzo źle gdyż katastrofy się powtarzają i są wpisane w dane Wielkiej Galerii Piramidy Cheopsa którą przedstawiłem w mojej książce: " Bitwa z Gwiazdami ". Dzisiaj w dobie czwartej rewolucji nikt nie myśli o przyszłości. Społeczeństwo chodzi jakby nie było z tego świata. Minęło niespełna pół roku od zakończenia urojonej pandemi, w którym to okresie 2 lat około 54% Słowian dobrowolnie wstrzyknęło sobie cudowną wodę życia która to niby miała ratować światowe oraz Polskie społeczeństwo. Wystarczy przejść się po rynku lub targu. Wsłuchać się w plotki kobiet. Wszystkie mówią jednym głosem zdrowy nigdy nie chorawł i tak NAGLE odszedł z tego świata. To po cudownej wodzie którą wstrzyknęli sobie dobrowolnie niby w celu ratownia swojego życia przed urojonym covid - 19. Teraz Słowianie padają jak stonka na ziemniakach. Minister zdrowia oraz komuniści odnieśli wielki sukces. Po złotym środku który dobrowolnie wstrzyknęło sobie 54%  społeczeństwa Polskiego. Choroba XXI wieku w 2022 roku dostała nową nazwę " NAGLE " lub przyspieszonego raka. Idziesz spać i rano jesteś u Św. Piotra. Oczywiście " służba " zdrowia czaruje społeczeństwo kolejnym cudownym lekiem tym razem na raka. Bujdy na resorach. Znajdą się ponownie naiwni którzy uwieżą w cudowny lek rakowy. Tym lekiem jest dalszy ciąg szczepień na Covid - 19. Nie ma leku na raka. Napewno nie od służby zdrowia.


Co przed nami. W 79 roku naszej ery nastąpiła eksplozja Wezuwiusza siejąc śmierć i spustoszenie. Dzisiaj taka eksplozja Wezuwiusza przyniesie śmierć milionom ludzi którzy zamieszkują okolice. Przede wszystkim wpłynie na zmiany klimatu. Koniec oraz początek starego świata zakończył się na przełomie od 3 do 6 czerwca 2021 roku. To jest bardzo ważna data. 44 dni dni później 20 lipca 2021 roku wstąpił 25 cykl słoneczny, który niesie wielkie zmiany na Ziemi od 20 lipca 2021 roku. Każdy myśli że koniec świata wygląda podobnie jak wyłączymy telewizor gdy układamy się do smu. Nic podobnego.  To tak nie działa. Najpierw są zapowiadane ostrzeżenia w aktywności słonecznej, rozbłyskach słonecznych, przelot asateroid, eksplozje asteroid czy nawet wojna na Ukrainie itp. Szablon do badań który posiadam ma wgląd w przyszłość. Pod liczbą 114 z pierwszej części szybu Komory Królowej ukryty jest Włoski Wezuwiusz. Uzupełnia go numer 79 z planetoidy, którą odkryłem w lipcu 2017 roku. Pod liczbą 114 zaznaczono na 14 południku Włoski Wezuwiusz.  Przecina go liczba 41 to równoleżnik z liczby 114. Lokalizuje to centralne miejsce Wezuwiusza. Wiemy że 24 sierpnia 79 roku eksplodował Wezuwiusz niosąc śmierć i spustoszenie. Gdy dodam 79 dni do 7 września to odczytam w kalendarzu 26 listopad 2022 rok. Dwa dni wcześniej na 24 listopad 2022 rok wyliczyłem następujące wartości liczbowe: + 118 st. C     - 79 st. C     { + 2   - 2 } które mogą swiadczyć o uruchomieniu włoskiego Wezuwiusza. Zmienne liczby w nawiasie mówią o nawałnicy. W tej numeracji nasza Gwiazda uwzględniła wartość liczby 79 oraz końcówkę z wysokości Wezuwiusza 79 m.n.p.m. Wartość liczby 79 jest informatorem w którym roku oraz dniu eksploduje Wezuwiusz oraz Yellowstone. Plusowa liczba 118 może sygnalizować o tym lub podobnym zdarzenia za 118 dni od 24 listopada 2022 roku. Rok 2022 jest szczególny gdyż rozpoczęta wojna na Ukrainie rzuciła jasno  z której strony mam pobierać nauki do rozwiazania zagadki z szybu Komory Królowej. Przedstawiam wydarzenia które powinny być rozłożone w czasie w ciągu półrocza, jednak  nasza Gwiazda skumulowała wszystkie wydarzenia w jeden dzień 7/8 września 2022 rok.


1. Rozbłysk słoneczny z 10 maja przeniesiony na 7 wrzesień 2022 rok.
2. Przelot asteroidy z 27 maja i jego skutki przeniesione na 7 wrzesień 2022 rok.
3. Spadek temperatury 1 czerwca po północy przeniesiony na 7 wrzesień 2022 rok.
4. 12 oraz 20 sierpień przeniesiony po 25 dniach na 7 września 2022 rok.
6. 15 wrzesień cofa wydarzenia i wpłynie na 7 wrzesień 2022 rok.
7. 11 wrzesień cofa wydarzenia i wpłynie na 7 września 2022 rok.
8. 18 wrzesień cofa wydarzenia i wpłynie na 7 września 2022 rok.


Od 1 do 9 września przy lini Słońca jest ustawionych aż 8 planet. W tym roku jest przerażająca ilość wydarzeń ziemskich. Ja skupiłem się tylko na wydarzeniach które nasza Gwiazda skierowała na 7 wrzesień 2022 rok. To nie wszystko bardzo gdyż wysokie temperatury przyniosą spustoszenie, nie tylko w Polsce.
 Opracowali: Ryszard Suski, przy współpracy z córką Wioletą Suską

Więcej artykułów....

 

 

bottom of page