top of page

Publikowanie bez zgody autora zabronione. Przetwarzanie danych tylko z zaznaczeniem: prognozowanie pogody hipotetyczne przebiegunowanie. Kopiowanie i publikowanie podlega karze. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Opracował: Ryszard Suski

* * *

Rozłam Kościoła jego jednością.
(wtorek, 22 luty 2022)

 

Od narodzin Jezusa przez podział kościoła w 1054 roku po dzisiejsze czasy.


16 lipca 1054 roku wysłannik papieża Leona IX nałożył ekskomunikę na Patriarchę Konstantynopola Michała Cerulariusza. Tym samym rozpoczęła się wielka schizma wschodnia, zrywając jedność Kościoła Chrześcijańskiego. Tak opisali ten podział ówcześni dostojnicy kościoła katolickiego. Czy ten podział był słuszny? Pomimo ziemskiego podziału w przeszłości, oba kościoły wschodni oraz zachodni należą do tego samego Jezusa. Zaznaczono to w rozwartym stropie Komory Króla w Piramidzie Cheopsa, który nawiązuje do dwóch wielkich wydarzeń obchodzonych w kościele katolickim oraz wschodnim.


A. Pierwsze to narodzenia Jezusa w kościele katolickim obchodzone 24 grudnia. Jezus urodził się o godzinie 23:31 { 23 + 31 = 54 }.
B. Drugie to narodzenie Jezusa w kościele wschodnim które obchodzone jest 6 stycznia.


Dalszą część urodzin Jezusa muszę dopisać sam. Powiązana jest z moją datą urodzenia w 19 numeracji Wielkiej Galerii Piramidy Cheopsa. Urodziłem się 6 stycznia 1956*56* o godzinie 19:38. Suma parnych liczb z mojego urodzenia po dodaniu daje mi liczbę { 19 + 38 = 57 }. Po zsumowaniu parnych liczb z narodzin Jezusa z punktu pierwszego A oraz drugiego B wyszły dwie bardzo interesujące liczby: 54 oraz 57, które nawiązują do Jezusa oraz Królestwa Niebieskiego. Strop w Komorze Króla w dolnej części jest rozwarty na wzór odwróconej literki V. Nawiązuje do podziału kościoła wschodniego oraz zachodniego w Europie. Rozwarty strop w Komorze Króla przedstawia dwie postanie w jednym, Jezusa w kościele wschodnim jak również w kościele katolickim zachodnim. Wierni Jezusowi w kościele katolickim obchodzą święto Bożego Narodzenia 24 grudnia każdego roku. Jezus urodził się o godzinie 23:31 - to jest 29 minut przed północą 25 grudnia. Kolejne dwie interesujące liczby: 25 oraz 29. Suma dwóch liczb z narodzenia Jezusa po zsumowaniu przedstawia liczbę Jezusa 54 { 23 + 31 = 54 }. W 29 minucie urodzenia Jezusa jest zaznaczone Królestwo Niebieskie w takiej oto numeracji - 29   0   57. Wartość liczby 57 odczytałem z mojego urodzenia 6 stycznia. Natomiast wartość liczby 29 odczytałem z 29 minuty narodzenia Jezusa. Obie wartości liczbowe nawiązują do jednej postaci z Królestwa Niebieskiego na 57 numeracji. Jak pisałem Dom Pański w Królestwie Niebieskim składa się z parteru i trzech pięter oraz stropu. Zaznaczono to wydarzenie w Komorze Króla w czterech pustych pomieszczeniach przestrzeni Piramidy Cheopsa. W tym domu Pańskim zapisane są cztery postacie oraz dwie postacie w stropie czyli dwa w jednym. 29 minuta narodzenia Jezusa przed północą wpisana jest w moje Królestwo Niebieskie w Domu Pańskim na parterze. Moja godzina urodzenia 19:38 po zsumowaniu parnych liczb daje liczbę 57 { 19 + 38 = 57 }. W liczbie 57 z tej numeracji Jezus zaznaczył gdy przebywał 57 godzin po swojej śmierci gdy wstąpił do piekieł. Czyli trzy godziny z czwartku. 24 godziny z piątku. 24 godziny z soboty oraz 6 godzin z Niedzieli gdy zmartwychwstał o godzinie 6:00 rano w Niedzielę Pańską. Daje to całe 57 godzin. Jezus w Narodzeniu i śmierci zaznaczył następne Królestwo Niebieskie u swojego Ojca wpisane w moje ziemskie życie. Taki obraz pokazują liczby. Jezus oddał życie 28 minut przed godziną 9:00. Wpisując koniec naszej cywilizacji - " Świat bez Boga ". 28 minuta przedstawia 10 sierpień 2028 rok oraz powrót do swojego Ojca w Królestwie Niebieskim. Parter domu Pańskiego może odnosić się do ziemskiego Królestwa w Piątym Świecie.


1. Parter - Ryszard Suski - 29  0  57 - autor.
2. Pierwsze piętro - św. Jan Paweł II - 29  0  58.   264/6 poczet papieży.
3. Drugie piętro - papież Benedykt XVI - 30  0  59.   265/7 poczet papieży.
4. Trzecie pietro - papież Franciszek - 60  0  30.  266/8 poczet papieży.


Natępna data z podpunktu B jak ujawnia Komora Króla odnosi się do daty 6 styczeń 1956*56* godzina 19:38. To drugie Boże Narodzenie obchodzone w Prawosławnej Rosji we Wszechrusi. To moja data urodzenia 6 styczeń 1956*56* wraz z godziną 19:38 jest wpisana w narodzenie Jezusa, które obchodzone jest w Prawosławnej Rosji właśnie tego dnia. Minuty z mojego urodzenia po zsumowaniu przedstawiają Świątynię Pańską na 57 numeracji { 19 + 38 = 57 }. Godzina mojego urodzenia przedstawia wydarzenia przed godziną 20:00 w 2020 roku. Odnosi się to ostatniej polaryzacji na Słońcu 22 sierpnia 2020 roku. I takie wydarzenie miało miejsce w sierpniu 2020 roku. Kolejna zmiana polaryzacji nastąpi tego roku z bardzo ważnym wydarzeniem. Rok 2021 był bez zmiany polaryzacji na Słońcu. Przedstawiłem tu dwa narodzenia Jezusa które są obchodzone w kościele katolickim oraz kościele wschodnim, na którego czele stoi Patriarcha Rosji we Wszechrusi oraz powiązane są z moją datą urodzenia. Zmierzch papieży zamyka pewien etap naszej wiary katolickiej który trwał niezmienne od narodzenia Jezusa. Obecnie dużą uwagę kierujemy na kościół wschodni, który obchodzi swoje Boże Narodzenie 6 stycznia. Elity światowe które obecnie przejęły władzę nad światem niszczą naszą wiarę katolicką w Europie. W Polsce do tej grupy należy cała opozycja. To oni dewastowali Kościół Polski w 2020 roku. Depcząc kolor indygo na plaszczu którym okryta jest Matka Boża Częstochowska oraz tron na którym zasiada Jezus. Było to widoczne w Polsce w 2020 roku. Posłanki z opozycji odrzuciły kolor indygo depcząc go. Pokazały to w Polskim sejmie w 2020 roku.

Czwarta rewolucja przemysłowa - nowa forma niewolnictwa na świecie.


Elity światowe odsunęły papieża Benedykta XVI następnie prezydenta Donalda Trumpa. Nie udało im się odsunąć od władzy Wladimira Putina. Był za mocnym graczem na arenie międzynarodowej. 40 minutowy wywiad z Wladimirem Putinem pokazuje jakimi kartami grają elity światowe.

Źródło w języku angielskim: https://youtu.be/hPClu1BeQIE


Szczerze mówiąć Wladimir Putin w oczach elit jest dyktatorem. Nie podporządkował się tyrani którą zgotowano społeczeństwu przez dwa lata urojonej pandemi począwszy od 2020 do 2022 roku, nielegalnie szprycując miliardy obywateli pod presją rządu testowymi szczepionkami. Przykłady wyraźnie widać w Kanadzie: gestapo rozprasza antycovidową rewolucję. Podobne metody stosuje gestapo w Australi, Austrii, Niemcy itp. A jest napisane iż " nikt nie może być dyskryminowany ". Widać wyraźnie jak elity światowe łamią prawo i dyskryminują społeczeństwo. To samo odnosi się do rządzących w Polsce oraz całej opozycji. Skutki szczepień światowe społeczeństwo dopiero odczuje. Dzisiaj widzimy naocznie podział pomiędzy Wladimirem Putinem a zgniłymi elitami świata. Wojna na Ukrainie to tylko przykrywka do rzeczywistych wydarzeń na świecie. Polska dla zrusyfikowanej Unii Berlina oraz Rosji jest wrzodem na tyłku. Planem elit światowych jest odebranie człowiekowi jedno z najcenniejszych narzędzi, ludzkiego umysłu. By społeczeństwo było tylko zwykłymi konsumentami. Dzisiaj około 50% społeczeństwa ma wyłączone myślenie, jest tylko konsumentem. Nowy ład światowych elit to dyktatorskie metody wprowadzane w nasze życie społeczne. Zaczęło się od zastraszania społeczeństwa urojoną pandemią Covid-19 w którą wszyscy uwierzyli, kończąc na powszechnych szczepieniach eksperementalnymi preparatami. Czy szczepionki odpowiedzialne za grypę hiszpankę to teoria spiskowa czy opis historii? Czy wszczepianie czipów zwierzętom to także teoria spiskowa czy może opis historii? A szczepienia pod przymusem? A może pobierana krwi tylko od zakażonych testowymi szczepionkami? Czy redukcja ludności o połowę to fake news i teorie spiskowe? Czy człowiek robot w czwartej rewolucji przemysłowej to teoria spiskowa czy przyszly opis historii? Ten program popiera cała opozycja. Oni widzą świat bez Boga w czwartej rewolucji przemysłowej. To program Niemiec i całej Unii Europejskiej popieranej przez Polską opozycję. Na ten program nie wyraża zgody Zjednoczona Prawica. Minister zdrowia kiedyś oświadczył iż wystarczy zaszczepić 70% obywateli. A reszta zaifekuje się sama lub poprzez transfuzję krwi. Tego już nie powiedział tylko można się domyślić. Media za wszelką cenę wybielą tych co mają krew na rękach i rządzą światem. Ich " prawda " zawsze będzie po ich stronie. Każdy może przeczytać i wyciągnąć wnioski. Ja zawsze szukam prawdy u źródła czyli po środku.
Oto dwa linki do filmu i artykułu. Niech każdy oceni sam:


1. https://www.facebook.com/glosgminny/videos/965335324416270/
2. https://demagog.org.pl/fake_news/szczepionki-odpowiedzialne-za-grype-hiszpanke-falszywy-opis-historii/?cn-reloaded=1


Autor artykułu nazwał dokument Fake News chcąc wybielić winnych " Frederick Gates nie ma nic wpólnego z Billem Gatesem ". Film pokazuje śmierć zaszczepionego społeczeństwa. Zmarło wtedy ponad 50 milionów ludzi. Kto był odpowiedzialny za te zbrodnie? Frederick Gates. To nie była grypa hiszpanka. " To zasłona dymna żeby ukryć prawdę ponieważ prawda jest tak okrutna że większość ludzi woli usłyszeć wygodne kłamstwo ".
Obecna urojona pandemia, lub jak piszą bakteria, nie powstała w Wuhan w Chinach tylko w USA. To wychodowana bakteria w Nowym Jorku USA. Liczby z aktywności słonecznej z 21 czerwca 2017 roku pokazują realizowanie programu, który obecnie mamy, już w 2017 roku na wschodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych w Nowym Jorku. W to ostrzeżenie wpisany jest papież Benedykt XVI - poczet papieży: 265/7. Nasza Gwiazda ujawniła oszustwo jakiego dopuściły się elity światowe.


20/21 czerwiec 2017 rok: R.S. + 265 st. C     - 51 st. C   { - 114      + 4 }. Pod plusową liczbą 265 kryje się poczet papieża Benedykta XVI. Pod liczbą 51 kryje się przekaz z naszej Gwiazdy. W nimusowej liczbie 114 są pokazane dwa południki. Jeden w Pekinie drugi w zachodnich Stanach Zjednoczonych. Natomiast w wartość liczby 41 wpisany jest 41 równoleżnik, wskazuje wschodnie wybrzeże Stanów Zjednoczonych. Między innymi Nowy Jork, Waszyngton oraz wulkan Yellowstone. Plusowa liczba 4 z nawiasu przesuwa wydarzenia z 2017 roku na 2021 rok. Liczby ujawniają między innymi dwa wydarzenia. Pierwsze to oszustwo jakie przygowały elity światowe o urojonej pandemi w Chinach. Dwa to Beatyfikacja dwóch patronów z Polski wyświęconych: św. Róże Cacką oraz św. Kardynała Wyszyńskiego 97 dni po 6/7 czerwca czyli 12 września 2021 roku. Sumując odpowiedzialny za te zbodnie jak pokazują liczby sprzed 100 lat oraz za urojoną pandemią to ludzie pokroju Fredericka Gatesa oraz Billa Gatesa. Chińczycy obecną urojoną pandemię wykorzystali na olipmiadzie. Słynne testy wykorzystali do eliminowania konkurencj. Między innymi Pani Natalii Maliszewskiej! A ona zawierzyła swoje życie szprycy. I ta szpryca ją wyeleminowała w zawodach olimpijskich. To tylko jeden z przykładów światowego oszustwa. Puszkę pandory otworzyła opozycja, żądni władzy i pieniędzy. Ja obserwuję wydarzenia społeczno polityczne i widziałem jak posłanki oraz posłowie z opozycji domagali się ogłoszenia w ściekach głównego nurtu urojonej pandemi początkiem 2020 roku. Czy na urojonej pandemi to się skończy? NIE! To była próbka tego co nas czeka w przyszłości. Chyba że razem to powstrzymamy.

                Nie chcieli Jezusa dostaną psikusa.


W artykule z niedzieli 23 stycznia pisałem: Czy Rosja uderzy na Ukrainę 17 lutego 2022 roku? Liczby z aktywności słonecznej wskazują wielki wybuch. Nawiązałem zatem do napiętej sytuacji która wytworzyła się na granicy Rosyjsko - Ukraińskiej. Liczby pokazują uderzenie armi Rosyjskiej na Ukrainę.

Oto one:
1. 15/16 luty 2022 rok:  + 396 st. C    - 12 st. C       { 0           0 }.
2. 16/17 luty 2022 rok:  + 355 st. C    - 12 st. C       { - 41       0 }.
3. 17/18 luty 2022 rok:  + 400 st. C    - 11 st. C       {  + 45   - 1 }.


Wyliczone liczby z aktywności słonecznej z 14 grudnia 2021 roku przedstawiają wydarzenia na przełomie od 15 do 18 lutego 2022 roku. W pod punkcie pierwszym w plusowej liczbie 396 przedstawione są informacje o ofiarach śmiertelnych w Polsce. Zerowe wartości liczbowe w nawiasie informują o wydarzeniach w Polsce na przełomie dwóch dni. Źródło: Twoja pogoda.pl. Trzy osoby zgnięły, 19 rannych, tysiące zerwanych dachów, setki tysięcy osób bez prądu. Pod punktem drugim zaznaczony jest 1941 rok który nawiazuje do czasów z II Wojny Światowej i obecnych czasów. Pod punktem trzecim zaznaczyłem terytorium Rosji na 45 południku oraz 54 równoleżniku. Wymieniona liczba 54 nawiązuje do Jezusa który czuwa nad ziemskim towarzystwem Rosji oraz Ukrainy. Wymienione liczby mogą informować o niebezpiecznym wydarzeniu pomiędzy Rosja a Ukrainą. Pod punktem trzecim w plusowej liczbie + 400 nasza Gwiazda zaznaczyła wielki wybuch na Słońcu. " Ogromna eksplozja zewnętrzna { AKTUALIZACJA }
źródło: https://www.spaceweather.com/archive.php?view=1&day=16&month=02&year=2022


Sonda STEREO-A zaobserwowała również smugę plazmy wystrzeliwaną z miejsca wybuchu. Miała ponad 400 000 km długości. Pod plusową liczbą 400 z aktywności słonecznej nasza Gwiazda zaznaczyła wielki wybuch na Słońcu 15 lutego 2022 roku. Wybuch można znaleść pod wykresami (dostępny w  sekcji
"szkice i wykresy"). Wyliczone liczby z aktywności słonecznej 17 lutego 2022 roku są zgodne z rzeczywistymi wydarzeniami jakie miały miejsce 15 lutego 2022 roku na naszym Słońcu. Dokładnie 9 lat temu tego samego dnia 15 lutego 2013 roku eksplodowała asteroida nad Czelabińskiem - Jekaterynburg Rosja. To wydarzenie dokładnie opisałem w mojej książce: " Bitwa z Gwiazdami ". Czy eksplozja asteroidy z 15 lutego 2013 roku była zwiastunem obecnych wydarzeń w Rosji? Teoretycznie tak. Plusowa liczba 45 z nawiasu informuje o niebezpiecznym wydarzeniu za 45 dni. Przypadnie to na 2/3 kwiecień 2022 rok. Z mniej przyjemnym wydarzeniem spotkamy się za 54 dni (przypadnie to na teoretycznie na 10/11 kwiecień 2022 rok) oraz za 100 dni (przypadnie to na 27 maj 2022 rok). +/- dwa dni. Minusowa liczba 41 z podpunktu drugiego może informować o uderzeniu Rosji na Ukrainę za 14 dni. Przypadnie to na 1 marzec 2022 rok. Sumując przedstawione liczby informują o wydarzeniach w pierwszej dekadzie kwietnia. Jak wiemy Benedykt XVI kończy 95 lat. I jest wpisany w 59 numeracje Królestwa Niebieskiego. Oto ona: R.S. 89,3059    30  0  59. Wartość liczby 59 nawiązuje do wieku Benedykta XVI 95 lat. Wiek Benedykta XVI jest wpisany w 59 numerację Tabeli Galerii. Zamknięty Ewangeliasz na Placu św. Piotra w Rzymie podczas pogrzebu św. Jana Pawła II przyponima o tym wydarzeniu z 8 kwietnia 2005 roku z przesunięciem o dwa dni na 10 kwiecień 2022 rok. Papież Benedykt XVI jest ostatnim 112 papieżem z Europy. Wpisany w świętą liczbę 56, która to liczbna jest wpisana w moją datę urodzenia: 6 styczeń 1956*56* { 56,5691 } 19:38. Suma parnych liczb 56,56 po zsumowaniu daję liczbę 56 + 56 = 112, która mówi o ostatnim papieżu z Europy. To co społeczeństwo budowało przez 2000 lat od narodzenia Jezusa zostanie zburzone. Mamy 14/15 styczeń 2022 roku huraganowe wiarty przewracają drzewa, niszczą gospodarstwa. 30 styczeń 2022 rok huraganowe wiatry zrywały dachy, łamały drzewa. 17 luty 2022 roku huraganowe wiarty, trąby powietrzne, tysiące zniszczonych gospodarstw. 19 luty 2022 roku huraganowe wiatry niszczą wszystko co spotkają na swej drodze. 19 luty 2022 roku Wyspy Brytyjskie prędkość wiatru przekracza 200 km/h. Zginęło 14 osób. Takich wydarzeń w 2022 roku będziemy mieli całe mnóstwo.
 


Opracowali: Ryszard Suski oraz  córka Wioleta Suska.

Więcej artykułów....

 

 

bottom of page