top of page

Publikowanie bez zgody autora zabronione. Przetwarzanie danych tylko z zaznaczeniem: prognozowanie pogody hipotetyczne przebiegunowanie. Kopiowanie i publikowanie podlega karze. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Opracował: Ryszard Suski

 

 

 

Kosmiczne zagrożenie końcem lata.

(poniedziałek, 22 czerwca 2015)

 

Czy rzeczywiście powinniśmy się obawiać zagrożenia kosmicznego? W internecie krąży wiele plotek na temat zagrożenia z kosmosu, ale czy są one prawdziwe? Liczby z aktywności słonecznej na 2015 rok przedstawiają następujący obraz wydarzeń na wykresie. Wykres długości 7 metrów 18 cm rozrysowany jest na papierze milimetrowym. Głównym tłem to podstawy piramidy o dwóch kolorach, czerwonym oraz czarnym, przesuniętymi względem siebie o 3,5 cm zazębiające się.

źródło: Piramida Cheopsa, Wielka Piramida, piramida Chufu.

 

Podstawy piramidy na wykresie to nic innego jak, cyt: " Komora ta, o wymiarach 14 m { wsch.-zach. } x 8,25 m x 3.5 m, jest pomieszczeniem niedokończonym, o nierównych ścianach i podłodze ". Przedstawione wartości liczbowe to wyżej wymienione podstawy piramidy. Natomiast liczby informują o wydarzeniach Bliskiego oraz Dalekiego Wschodu.

 

Czerwona podstawa przedstawia wydarzenia po naszej części świata, natomiast czarna podstawa przedstawia wydarzenia po drugiej stronie naszej planety Ziemi. Środek wykresu dzielony jest na dwie połowy, północną oraz południową. Linia dzieląca środek wykresu to linia Słońca, równik, linia Galaktyczna. Planety oraz inne ciała niebieskie znajdujące się na czerwonej ukośnej linii w podstawie piramidy informują  o zjawiskach w naszym Układzie Słonecznym. Natomiast planety oraz inne ciała niebieskie znajdujące się w czarnej podstawie informują o ciałach niebieskich po drugiej stronie naszej planety. Wszystkie ciała niebieskie znajdujące się za podstawą piramidy informują o planetach poza naszym Układem Słonecznym. Bez teleskopu można odczytać wszystkie ciała niebieskie w danym roku za znanym nam Układem Słonecznym. Wyliczone wartości liczbowe z aktywności słonecznej od kwietnia do końca września przedstawiają następujący obraz wydarzeń. Z praktyki ciała niebieskie wpisane powyżej linii Słońca przelatują obok naszej Ziemi. Natomiast ciała niebieskie wpisane poniżej linii Słońca spadają na Ziemię lub spłoną w stratosferze.

 

1. 19/20 kwiecień + 517 st. C   0. - 22, 0.

Dzień przed eksplozją na Słońcu - bardzo dziwny odczyt z naszej Gwiazdy informuje o zmianie pogody z trzęsieniem ziemi za 100 dni lub innym mi nieznanym zjawisku. Przypadnie to na 29 lipiec 2015 roku. Wykres: na ukośnej czerwonej linii 21 kwietnia poniżej linii Słońca { - 1 } stoi ciało niebieskie które teoretycznie trafia naszą Gwiazdę 22 kwietnia 2015 roku. Wydarzenia kwietniowe mogą się powtórzyć za 100 dni i przypadnie to na przełomie 29 lipca do 2 sierpnia 2015 roku. Wpisane ciało niebieskie na wykres przy samej linii Słońca, może informować o niebezpieczeństwie na Ziemi lub tylko przelecieć obok naszej planety około 5 sierpnia 2015 roku. Czy tak będzie zobaczymy.

 

2. 5/6 maj + 545 st. C   0. + 6, 0.

100 dni wcześniej 26 stycznia 2015 roku obok naszej planety przeleciała planetoida. Ciała niebieskie przelatujące w bliskiej odległości od Ziemi mają wpływ na zmiany pogody. Po 200 dniach mamy 15/16 sierpień. Po bardzo wysokich temperaturach mamy załamanie pogody. Skutki to nawałnice, gradobicia, trzęsienie ziemi z ochłodzeniem. Tak może być. Ciała niebieskie w Kosmosie ostrzegają o niebezpieczeństwie po 100 oraz 200 dniach.

 

3. 25/26 maj + 507 st. C   0. 0, + 7.

Jedna z planet stoi centralnie w przekątnej naszej Gwiazdy. Wydarzenie będzie miało również miejsce za 100 dni, czyli 5 września 2015 rok. W tym dniu na ukośnej czerwonej linii podstawy piramidy powyżej linii Słońca na + 3 st. stoi ciało niebieskie. Być może to ciało niebieskie przemknie obok naszej Ziemi 6 września 2015 roku. Po kolejnych 100 dniach 16 grudnia przy bardzo wysokich temperaturach plusowych oraz minusowych możemy się spodziewać huraganu. Wydarzenia grudniowe kilkakrotnie realizowane były po 360 dniach.

 

4. 2/3 czerwiec + 510 st. C   0. - 5, 0.

Na ukośnej czarnej linii poniżej linii Słońca stoi ciało niebieskie. Po 100-tu dniach w okolicy 12 września nie występuje żadne ciało niebieskie. Nie wszystkie ciała niebieskie mieszczą się w przekątnych podstaw piramidy. Musimy się liczyć w tych dniach z załamaniem pogody.

 

5. Sobota, dzień  6 czerwca 2015 rok, temperatura w słońcu wyniosła + 45 stopni C. Dzień bezchmurny, jednym słowem na Słońcu cisza przed burzą. Podobne zdarzenie miało miejsce 6 stycznia 2015 roku. Po kilku gorących dniach nastąpiła zmiana pogody. 7 i 8 czerwiec 2015 rok, na ukośnej czerwonej linii wykresu stoją dwa ciała niebieskie. 7 czerwiec { minus } - 8 stopni C oraz  8 czerwiec { minus } - 6 stopni C. Obydwa ciała niebieskie znajdują się już w naszym Układzie Słonecznym.

 

 

1. 7/8 czerwiec + 536 st. C   0. - 8    0.

2. 8/9 czerwiec + 528 st. C   0. - 6    0.

 

Planety które stały na ukośnych czerwonych liniach w pierwszej dekadzie czerwca miały wpływ na zmianę pogody w Polsce. 7/8-my czerwiec, w godzinach popołudniowych następuje załamanie pogody, włącznie ze spadkiem temperatury. 8/9-ty czerwiec na naszym Słońcu pojawiły się dziwne znaki, włącznie ze zmianą kierunków wiatrów. Przed północą mamy załamanie pogody. Informacje z Gwiazdy przenoszone są na wykres informują o różnych zjawiskach zachodzących na Ziemi. Wykres przedstawia dwa szczególne dni, oraz dwa ciała niebieskie które zapisane są poniżej linii Słońca. Ciała niebieskie znajdujące się poniżej linii Słońca o minusowych wartościach powinny spaść na Ziemię lub spłonąć w stratosferze na północ od równika. Takie przypadki w poprzednich latach miały miejsce, między innymi tak było 13 stycznia 2015 roku nad Polską. Aktywność słoneczna realizuje swój program od razu lub za 100 dni. Ciała niebieskie wpisane w czerwoną podstawę piramidy z dnia 7/8 czerwca 2015 roku mogą zrealizować scenariusz kosmiczny za 100 dni. Przypadnie to na 17/18 wrzesień 2015 rok. Ciała niebieskie z 8/9 czerwca 2015 roku po 100 dniach także stoją na ukośnej czerwonej linii podstawy piramidy.

 

17-ty wrzesień na ukośnej czerwonej linii powyżej linii Słońca zapisane jest ciało niebieskie o następujących wartościach liczbowych:

 

 

1. 17/18 wrzesień + 543 st. C   0. + 6    0. czytane z prawej do lewej + 345 st. C.

2. 18/19 wrzesień + 549 st. C   0. - 9     0.

 

W przedstawionych dniach 17/18 wrzesień na czerwonej ukośnej linii stoi ciało niebieskie, może to być np. asteroida. To samo ciało niebieskie teoretycznie przecina centralnie linię Słońca, oraz centralnie naszą Gwiazdę w przekątnej podstawie piramidy w dniu 20 września 2015 roku. Wiemy że każdego 20-tego dnia miesiąca na naszym Słońcu dochodzi do eksplozji słonecznych. W sierpniu oraz wrześniu aktywność słoneczna znacznie wzrośnie. Wykres przedstawia teoretyczne zderzenie ciała niebieskiego z naszą Gwiazdą w dniu 20 września 2015 roku. Ciało niebieskie ma duży wpływ na naszą Gwiazdę. Wyzwolona energia na Słońcu może być skierowana prosto w naszą Planetę. Skutki po eksplozji słonecznej zawsze są katastrofalne. Co się dzieje dalej z tym ciałem niebieskim? Na tej samej ukośnej czerwonej linii, poniżej linii Słońca w dniu 21 września w dalszym ciągu stoi to samo ciało niebieskie, które ruchem eliptycznym mogło okrążyć naszą Gwiazdę. Obieg tego ciała niebieskiego powinien zakończyć się 22 września 2015 roku. Wydarzenie zapisano centralnie w prześwicie piramidy. Co to oznacza? Zakładam że ciało niebieskie powinno spłonąć nad Ziemią. Taki obraz przedstawia wykres. Może być wręcz odwrotnie ciało niebieskie w prześwicie piramidy może zderzyć się z Ziemią. Teorii można przyjąć wiele. Co się stało z ciałem niebieski które 8/9 czerwca zapisane było na ukośnej czerwonej linii poniżej linii Słońca. To ciało niebieskie zostało zapisane na ukośnej czarnej linii poniżej linii Słońca po drugiej stronie naszej planety. To ciało niebieskie wpisane jest w 18/19-ty dzień miesiąca września następującymi wartościami liczbowymi: + 549 st. C   0.   - 9, 0. Jeżeli jest prawdą to ciało niebieskie powinno spaść na Ziemię lub spłonąć w stratosferze 19 września 2015 roku po przeciwnej stronie naszej planety w 9 strefie czasowej. Taki obraz wydarzeń przedstawiają liczby a jak będzie oczywiście zobaczymy. Dziewiąta strefa czasowa jest zagrożona trzęsieniami ziemi oraz eksplozją wulkanów. Niektóre ciała niebieskie wpisane w czerwoną podstawie piramidy informują o kolejnej katastrofie na Ziemi.

 

11/12-ty czerwiec 2015 rok. W przekątnej czerwonej nie ukośnej podstawie piramidy znajduje się dodatkowe ciało niebieskie.

 

 

Zapisałem je następującymi wartościami liczbowymi:

 

1. 11/12 czerwiec 2015 rok:  + 531 st. C     0       + 14   0.

2. 12/13 czerwiec 2015 rok:  + 545 st. C     0       + 4     0.

 

Wartość liczby + 545 jest nam dobrze znana, przedstawia współrzędne geograficzne okolic Moskwy w Rosji. Aktywność słoneczna w przedstawionych liczbach może przedstawiać wschodnie terytorium Ukrainy oraz decyzje podjęte w Moskwie. Wiemy że wartość liczby + 531 może wskazywać 13 południk we wschodnich Niemczech. Teoretycznie można przyjąć że przecina stolicę Niemiec, Berlin. Ta planeta miała bardzo duży wpływ na zmianę pogody w Polsce. Temperatury 12 czerwca spadły w słońcu o 25 stopni C. Podobna sytuacja może mieć miejsce 22/23 września 2015 roku. Wartość liczby + 345 informuje o intensywnych opadach w Polsce. Planeta z 11/12 czerwca  może mieć wpływ na wydarzenia około 22 września 2015 roku. 23 wrzesień w naszym Układzie Słonecznym znajduje się jeszcze jedno ciało niebieskie na przekątnej czarnej w podstawie piramidy + 14. 23 września to ciało niebieskie będzie po przeciwnej stronie naszej planety. Wracając do 17 września 2015 roku z aktywności słonecznej wyliczyłem wartość liczbową + 345. Wartość oraz siłę tej liczby mieliśmy okazję już poznać, właśnie 16 maja 2014 roku. Intensywne opady deszczu na wschodzie Polski. Dodam jeszcze ze aktywność słoneczna realizuje swój program również  za 718 dni. 18/19 wrzesień zmienia pogodę w Polsce.

 

 

 

 

 

 

Więcej artykułów....

bottom of page