top of page

Publikowanie bez zgody autora zabronione. Przetwarzanie danych tylko z zaznaczeniem: prognozowanie pogody hipotetyczne przebiegunowanie. Kopiowanie i publikowanie podlega karze. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Opracował: Ryszard Suski

* * *

Skutki grzebania pazurami w Boskim dziele.
(poniedziałek, 22 sierpnia 2022)

 

Pranie mózu czyli nowa wizja Tuska pracy do 70 roku życia.
Nowy Piąty Świat miał być rajem dla ludzkości na Ziemi. A okazuje się że jest wręcz odwrotnie. Szaleńcy zniewolili prawie całe społeczeństwo. Terror dopiero się zacznie. Apel do podróżnych uważajcie! Zaszczepieni kierowcy na Covid-19 powinni być odstawieni od kierownicy. Dzisiaj każdy ryzykuje nawet lotem. O tym wszyscy powinni wiedzieć. Przykład z Chorwacji. Turysto zanim wsiądziesz do autokaru sprawdz czy kierowca posiada certyfikat szczepień na Covid-19. Jeżeli tak to ryzykujesz swoim życiem. Społeczeństwo w dalszym ciągu wierzy w program 4 rewolucji przemysłowej, gdzie człowiek człowiekowi zrobił wielką nieodwracalną krzywdę. Niby w imię dobra ludzkości. W rzeczywistości mamy do czynienia z ludobójstwem na skalę jakiej świat nie widział. Ten artykuł dotyczy tego społeczeństwa który uczestniczył w programie 4 rewolucji przemysłowej. Do programu zgłaszali się ludzie dobrowolnie by uczestniczyć w holokauście. W myśl wygrania hulajnogi czy biletu do kina. Nie zdając sobie sprawy że zostali wkręceni w program dobrowolnego szczepienia w celu likwidacji homo sapiens. Dzisiaj matki chodzą z podniesioną głową że brały udział w dobrowolnym holokauście. Nie wiedząc że robili wielką krzywdę nienarodzonemu dziecku. A za skutki nieodpowiedzialnych matek zapłaci całe społeczeństwo. Do programu zachęcali politycy opozycji najwięcej z Nowoczesnej na początku 2020 roku, którzy realizowali komunistyczny program Berlina. Zasady gry ustalono w Davos. Nie daj Bóg gdyby wymienieni przejęli władzę w Polsce. To mamy prawdziwy holokaust. Z nimi będziesz szczęśliwy goły i wesoły bez Boga i Jezusa. W chwili rozpoczęcia wojny na Ukrainie wydawałoby się że terror z Covidem-19 mamy już za sobą. A tu w środku lata 2022 roku okazuje się że pranie mózgu rozpoczyna się od nowa. Utrata odporności po przyjętych szczepinkach Covidowych podnosi statystyki zakażenia ponownym Covidem. Minister Zdrowia musi być usunięty z rządu. Kierownictwo Zjednoczonej Prawicy musi odrzucić plewy od dobrego ziarna. W innym przypadku notowania będą spadały.


" Koncern Pfizer przypomina, że dla tych, którzy jeszcze nie umarli, może być potrzebna czwarta lub piąta dawka przypominająca" . 


Niby to jest śmieszne i oto chodziło producentowi szczepionek. By wyeliminować jak najwięcej ludzkości z naszej planety i przy okazji dobrze na tym zarobić. Szczepienia to jeden z wprowadzanych programów likwidowania homo sapiens wdrażany w 4 rewolucji przemysłowej w której nie będziemi nic posiadać i będziemy szczęśliwi. Ten program promuje przewodniczący Platformy Obywatelskiej Donad Tusk. Już dzisiaj obiecuje złote góry, podobnie ja Król Midas. A jeszcze niedawno obiecywał że sam wyprowadzi naszą walutę z Narodowego Banku Polskiego. Do społeczeństwa Polskiego uważajcie by Król Midas - Tusk nie zmienił waszego życia w koszmar. Na obecną zmianę klimatu człowiek nie ma wpływu. Zmiana klimatu jest wpisana w cykl słoneczny, który nastał 20 lipca 2021 roku. Od tej daty 20 lipca 2021 roku zmiana klimatu będzie tylko przyśpieszać do 52 równoleżnika w Polsce. Skutki zmian klimatu widzimy obecnie na polskiej Odrze. Dzisiaj wmawia się społeczeństywu że za zmiany klimatu odpowiada bydło rogare. Bujda jakiej nie słyszałem. Nowy program jest już wdrażany. A chciwi tego świata będą zarabiać steku wołowym z drukarki. Najpierw grzebią pazurami w Boskim dziele a potem zrzucają winę na zwierzęta że pierdzą. Wprowadzony program ma na celu wyeleminowanie całego pogłowia bydlęcego na Ziemi. A tereny opasowe zamienić na pola golfowe. Kije golfowe ocalą naszą planetę przed ociepleniem klimatu. 26% polaków uwierzyła w te bzdury. To tak zwani wyborcy Tuska.  Cykle słoneczne mają wpływ na zmiany klimatu. Łapy do zmian klimatu przyłożyli lekarze którzy niby w imię ratowania społeczeństwa zabijali. W celu zmiejszenia światowej populacji homo sapiens. Efekty będą widoczne do 2024 roku. Jednym słowem czekają nas ciężkie czasy. Jeżeli wybierzemy opcje Tuska. Wirtualny pieniądz, wspólne wiadro, prycza, żona, narzeczona, bez samochodu, jednym słowem bieda. Program 4 rewolucji przemysłowej nie dotyczy ludzi biznesu oraz tych co realizują ten program. Bogaci dalej będą posiadać wypasione limuzyny. Uwaga to wszystko oferuje król Midas - Tusk gdy wygra wybory w 2023 roku i zmieni Złotego w Euro. Czytajcie między wierszami. Ruch Szymona Chołowni o nazwie 2050 promuje pracę do 70 roku życia { 20 + 50 = 70 }. Podobny program wprowadzi król Midas - Tusk. On zemści się za wszystko. A wyborcom w Polsce zaoferuje pracę do 70 roku życia. Taki program jest obecnie wprowadzany u naszego zachodniego sąsiada Niemiec. To nie blef. Mój siostrzeniec który pracuje i mieszka w Niemczech bardzo dobrze zna wdrażany program pracy do 70 roku życia. To samo czeka Polskie społeczeństwo gdy wybory wygra Tusk. Progam pracy do 70 roku życia można spradzić na Niemieckiej stronie rządowej. I taki program ma być wprowadzony w Polsce przez Tuska. Do Zjednoczonej Prawicy - przyszłe wybory będą fałszowane na korzyść Berlina. Podobnie jak to czyniono w Stanach Zjednoczonych 3 listopada 2020 roku gdzie odsunięto od władzy Donalda Trumpa.
 Opracowali: Ryszard Suski, przy współpracy z córką Wioletą Suską

Więcej artykułów....

 

 

bottom of page