top of page

Publikowanie bez zgody autora zabronione. Przetwarzanie danych tylko z zaznaczeniem: prognozowanie pogody hipotetyczne przebiegunowanie. Kopiowanie i publikowanie podlega karze. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Opracował: Ryszard Suski

* * *

Niemiecką praworządność można wyeliminowac kartką wyborczą.
(niedziela, 25 września 2022)

 

Za Tuska praca do 70 roku życia.


Obecnych polityków Niemieckich trzeba zduścić w zarodku by nigdy nie odrodziła się faszystowska organizacja na wzór Hitlera, oraz tych z Polski którzy popierają Berlin. Można ich wyrzucić na śmietnik histori tylko kartką wyborczą w przyszłym roku. Dzisiaj to realizują Włosi.


Pierwszy września 1939 roku Niemcy napadają na Polskę. Podobnie jak Rosja 17 września 1939 roku na Polskę. 83 lata później Rosja napada na Ukrainę 24 lutego 2022 roku realizując cichy plan Niemiec oraz Tuska. Okres wojny był dla Polski okrutny. Niemcy przeszli od segregacji do likwidacji Słowian w obozach zagłady. W międzyczasie rabując cenne dzieła sztuki, a Polskie miasta zmieniają w gruzowisko. W okresie 6 letniej wojny Niemcy nagromadzili wielkie skarby, które dały w latach powojennych start w planie Marszala. Dzisiaj gdy Zjednoczona Prawica upomniała się o reperacje wojenne oraz dzieła sztuki to Niemcy sięgają po rewizję granic sprzed 1939 roku co nie ma nic wspólnego z reperacjami. To że w sejmie Platforma Obywatelska wraz z Lewicą zagłosowała wspólnie ze Zjednoczoną Prawicą za reperacjami wojennymi to tylko gra dla swoich wyborców. W rzeczywistości chodzi o sondaże polityczne. Gdy Tusk przejmie władzę sprawa reperacji trafi do kosza. Podobnie było w 2004 roku. Oszustów dobrze znamy. To jest praworządność po niemiecku. Wtórują im Niemcy z Polskiego sejmu, lewica oraz Platforma Obywatelska. Spójrzmy na obecne wydarzenia z innej strony. Sopockie molo. Spotyka się Tusk z Putinem. W jakim celu?  By opowiadać którędy chodził do szkoły? Takie bajki Tusk wciskał przed sądem. Rozmowa była prowadzona pod kątem współpracy gazowej Niemiecko - Rosyjsko - Polskiej. W międzyczasie Putin przyjmuje zaproszenie na 70 rocznicę wybuchu II Wojny Światowej.  Westerplatte 1 września 2009 rok. Prezydent Lech Kaczyński opowiada o odradzającym się Rosyjskim imperialiźmie. Słucha pilnie cała trójca. Putin, Merkel oraz Tusk. Było widać jak gryzą wargi i zaciskają pięści. 220 dni później 10 kwietnia 2010 rok samolot z prezydentem Lechem Kaczyńskim odleciał do Katynia. Niestety nie wylądował. Gdyby ta katastrofa miała miejsce 10 lat po spotkaniu na Westerplatte to można było napisać jakieś usprawiedliwienie że Putin i Tusk nie maczali palców.

 

Po katastrofie Smoleńskiej było widać współpracę rządu Tuska z Putinem. Minęło 10 lat. Tusk uwija swoje gniazdo w Berlinie. Może gryzło go sumienie z katastrofy 10 kwietnia 2010 roku. Rok 2015 wybory wygrywa Zjednoczona Prawica. Lewica została odsunięte od władzy. Tusk o tym wiedział. Mijają kolejne lata. Mamy rok 2022. Wojna na Ukrainie nie jest przypadkowa. Rządy światowe za pomocą czarodziejskiej różdżki ogłaszają koniec pandemi. Z Berlina zostaje wysłany Tusk do robienia kreciej roboty w Polsce. By komuna z Platformą Obywatelską przejęła władzę. Zwykły zjadacz chleba jest tak zafascynowany Tuskiem że nie widzi  realnego zagrożenia. Nie wie że w planach Tuska jest praca w Polsce do 70 roku życia. Sprzeda Polskę i Polaków za kilka talarów. Jak to zrobił Judasz. W tej chwili gospodarka Niemiec leży na łopatkach. Brak Rosyjskiego gazu od którego uzależnili się Niemcy. Za wojnę na Ukrainie odpowiada cała wspominana trójca. Putin, Merkel, Tusk. W ich planie jest odsunięcie od władzy Zjednoczonej Prawicy kosztem Ukrainców. Dlaczego? Niemcy z Francją nie mają w planie Unii B, czyli Trójmorza, które nie jest na rękę ani Niemcom ani Federacji Rosyjskiej ani Francji. Popiera ten związek Niemiecko-Rosyjski Tusk wraz z całą Platformą Obywatelską. Tusk nie wrócił do Polski wycinać szparagi. On wyśle polskie społeczeństwo do Niemiec na szparagi. 26% polskiej opozycji pluje na Putina. Nie wie że wojna na Ukrainie została ukartowana przez wymienioną trójcę w celu obalenia polskiego rządu kosztem Ukrainców. A głównie chodzi o sprzedaż ropy i gazu do Niemiec a później dla całej Europy. Tylko ze mleko się rozlało na cały świat.

 

Trudno teraz zamknąć puszkę pandory. Spójrzmy tylko ile grzechów mają na swoim koncie Niemcy. Łamią wszelkie zasady praworządności na każdym kroku.  Obydwie wojny światowe były wywołane przez Niemcy. A obecne pomysły Niemców w Unii Europejskiej trzeba zaduścić w zarodku by nigdy nie odrodziił się imerializm niemiecki. Nie dajmy się nabrać wilkowi z Berlina który wdział owcze futro. Uważajmy bo podobny przewrót w Polsce będą chciały zrobić wilki z Berlina jaki to uczyniono w Stanach Zjednoczonych po wyborach 3 listopada 2020 roku, kiedy ukradziono Donaldowi Trumpowi 21% kart wyborczych. W dniu wyborów Sejm Rzeczypospolitej musi być obstawiony przez zorganizowane społeczeństwo Zjednoczonej Prawicy.
 Opracowali: Ryszard Suski, przy współpracy z córką Wioletą Suską

Więcej artykułów....

 

 

bottom of page