top of page

Publikowanie bez zgody autora zabronione. Przetwarzanie danych tylko z zaznaczeniem: prognozowanie pogody hipotetyczne przebiegunowanie. Kopiowanie i publikowanie podlega karze. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Opracował: Ryszard Suski

 

Jeśli podoba Ci się to co robię i nie jest Ci obojętny los mojej strony to proszę abyś wspomógł mnie poprzez wpłatę dobrowolnej kwoty, która pomoże mi w kontynuacji tworzenia i prowadzenia strony. Z góry dziękuję!


PKO BANK POLSKI  - Oddział
uL. Horoszkiewicza 2b, 45-301 Opole
NR. rachunku: 97 1020 3668 0000 5002 0363 1553
Nazwisko: SUSKI RYSZARD
Tytułem: na utrzymanie strony

* * *

Największe urojone Covidowe oszustwo w dziejach Ziemi realizowano na naszych oczach.
(poniedziałek, 30 maja 2022)Rysuje się czarny scenariusz po Covidowym oszustwie w Nowym Świecie. Tego doświadczy każdy kto przyjął dwie szpryce w ciągu trzech lat. Zaznaczono to na opakowaniach w których znajdowały się szczepionki: 0,1,2,3. Koniec naszego świata wszedł w pierwszą fazę naszego życia. Jeszcze wszyscy tego nie rozumieją. Żaba też tego nie rozumiała gdy ją stopniowo podgrzewano. Gra toczy się dalej o nasze zaszprycowane życie. Gra którą prowadził Minister Zdrowia przez dwa lata. Obecnie na zaproszenie z Polski do Davos pojechały cztery osoby jedną z nich jest Minister Zdrowia. Nie pojechał na obiad lecz po wytyczne dalszego szprycowania Słowioan. Minęło już 90 dni od niby zakończenej urojonej pandemi a oszuści dajej nabijają społeczeństwo w butelkę. Ładnie ubrane oszustwo to połowa sukcesu. Drugą połowę się dorobi medialnie. Powiem tak każdy odpowiada za swoje życie. Przytoczę tu przykład oszustwa z jakim kierowało się WHO oraz Minister Z drowia.

Źródło: Dziennik gazeta Prawna: "Covidowe tajne przez poufne. Pandemia ukrywanych danych. "
https://serwisy.gazetaprawna.pl/zdrowie/artykuly/8308620,koronawirus-dane-o-hospitalizacji-szczepionka.html

Plan WHO zakłada zaszczepić całą populację światową. Zmienic Kod DNA zwykłemu szarakowi. By był łatwy w manipulacji medialnej. Pandemia jest wtedy gdy połowa światowej populacju znajdzie swój finał na cmentarzu. Jeżeli takowej pandemi nie było to jest zwykłym oszustwem. Unia w której jesteśmy jasno się wypowiedziała na ten temat. Tylko nie wszyscy czytali co było napisane we wprowadzonej rezolucji.  

Cyt: " Rezolucja Zgromadzenia Parlamentarnego Rady Europy z 27 stycznia 2021 r. { 2361 } " Covid 19 vaccines ethical, legal and practical considerations"
 

Zgromadzenie Parlamentarne Rady Europy w rezolucji 2361 { 2021 } wzywa państwa członkowskie i Unię Europejską by: ,7. 3. 1. upewnić się, że obywatele zostali poninformowani, że szczepienie NIE jest nakazane i że nikt nie jest politycznie, społecznie lub w inny sposób nacisklany, aby się zaszczepić, jeśli nie chce tego zrobić sam: 7.3.2. zapewnić, że nikt nie jest dyskryminowany z powodu braku szczepienia ze względu na możliwe zagrożenia dla zdrowia lub niechęć do szczepień."
Rezolucję wprowadzono po to by wszyscy byli o tym poniformowani. Przez dwa lata urojonej pandemi nigdy nie usłyszałem odczytanej rezolucji w przekazie telewizyjnym. Wręcz przeciwnie głoszono umieralność na urojoną Covidową pandemię. Za tym oszustwem kryły się miliardy złotych które były rozdysponowane nie wszystkim ze służby zdrowia. Wojna chwilowo zatrzymała zapędy czwartej rewolucji przemysłowej, świata bez Boga. 23 maja 2023 roku usłyszałem z ust najważniejszej postaci politycznej z Polski że będziemy w dalszym ciągu współpacowali z Astra Zeneką. To oznacza ze w dalszym ciągu będą szprycować słowian. Jeżeli ktoś myśli logicznie to wyciągnie wnioski. Komuniści z opozycja słuchają czy wygłoszone słowa będą dotrzymane. A szczepionki zaczynają działać. I będą działały przez następne trzy lata. Społeczeństwo dobrowolnie poddało się testom medycznym. Naciski w przekazie medialnym były bardzo duże. Gdyby nikt nie uległ propagandzie medialnej to projekt Covid - 19 a tym samym czwartej rewolucji przemysłowej upadłby w zarodku. Gdy słucham wypowiedzi polityków z opozycji w przekazie medialnym mam wrażenie jakbym przenosił się w czasie do filmu lot nad kukułczym gniazdem gdzie ze zdrowych ludzi próbowano zrobić wariatów. Różnia jest taka że społeczeństwo dobrowolnie robiło z siebie wariatów których leczono we wspomnianym filmie. Polacy nie dajcie się wciągnać w manipulację medyczną którymi kieruje Ministrer Zdrowia. Jeżeli kogoś obraziłem to przepraszam.
 Opracowali: Ryszard Suski, przy współpracy z córką Wioletą Suską

Więcej artykułów....

 

 

bottom of page