top of page

Publikowanie bez zgody autora zabronione. Przetwarzanie danych tylko z zaznaczeniem: prognozowanie pogody hipotetyczne przebiegunowanie. Kopiowanie i publikowanie podlega karze. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Opracował: Ryszard Suski

* * *

Nad Robertem Fico czuwał duch papieża Benedykta XVI.

(wtorek, 4 czerwca 2024)

 

Czy wiecie że Berlin chciał zabić demokrację na Słowacji ale duch papieża Benedykta XVI odrzucił plany Berlina. 71 letni Słowacki obywatel o poglądach skrajnie lewicowych strzelał 15 maja 2024 roku do Roberta Fico. Podobnie zdarzenie miało miejsce 13 maja 1981 roku na placu św. Piotra w Watykanie. W tamtym czasie komuniści ukartowali plan zabicia Jana Pawła II. W pierwszym przypadku nad Robertem Fico czuwał nie żyjący papież Benedykt XVI. W drugim przypadku nad św. Janem Pawłem II czuwała Matka Boża. To szczególne wydarzenie z przełomu tego roku jest wpisane na 15 maja 2024 roku. Poprzedza je 10 czerwiec 2024 rok. Tego dnia pięć minut przed godziną 15:00 doszło do nieudanego zamachu na premiera Słowacji Roberta Foco. To pokazały liczby z aktywności słonecznej na 10 czerwiec 2024 rok oraz z przełomu roku 2023/2024. Więc nad Robertem Fico podobnie jak nad św. Janem Pawłem II czuwały Niebiosa. Wiecie co to znaczy? Robert Fico wygrał ze śmiercią, którą szykował Berlin dla ludzkości w Piątym Świecie w zielonym ładzie.

 

Na 10 czerwiec 2024 rok aktywność słoneczna przedstawia następujące liczby, które mówią o tym wydarzeniu:
1. 10/11 czerwiec 2024 rok - 382 st. C    - 2 st. C      { + 60     - 1 }.


Pod plusową liczbą + 60 ukryto duet papieski " Franciszek oraz Benedykt XVI ". Pomimo że rozdzieleni są pomiędzy dwoma światami, żywych i zmarłych, to ciągle są razem. Pierwszy to żyjący papież Franciszek. Drugi nieżyjący papież Benedykt XVI. Wyjaśniam to dlatego że po drugiej stronie naszego życia ziemskiego jest kolejne życie. Wymienieni papieże są wpisani w dwa ostatnie puste pomieszczenia przestrzeni nad Komorą Króla. Z tym że w ostatnie puste pomieszczenie przestrzeni wpisany jest papież Franciszek. Zamyka on Czwarty Świat na całej Ziemi. Z tym że papież Benedykt XVI zamknął Czwarty Świat w Europie. Zapisano to pod następującymi liczbami nad Komorą Króla.

 

Jest tu wyszczególniona pierwsza liczba 60 z lewej strony:
2. 60  0  30   89.13941.


Pierwsze dwie liczby pod punktem drugim z lewej strony 60 oraz 30 lokalizują miejsce pochodzenia papieża Franciszka, Buenos Aires stolica Argentyny. Następnie gdy od plusowej liczby 60 odejmę 1 z nawiasu jak to zaznaczyłem pod pod punktem  pierwszym to uzuskam liczbę 59 { 60 - 1 = 59 }. To drugi z wymienionych papieży Benedykt XVI. Przeżył na Ziemi 95 lat. Zapisano go pod następującymi liczbami w trzecim pustym pomieszczeniu przestrzeni nad Komorą Króla w Królerstwiwe Niebieskim. Zmarł w wieku 95 lat.

 

Data śmierci odpowiada liczbie 59 oraz wiekowi Roberta Fico 59.
3. 30  0  59   89.3059.


Tym samym nad Robertem Fico czuwało dwóch papieży. Premier Słowacji miał być pierwszą ofiarą pomiędzy Czwartym a Piątym Światem który odrzucił zielony ład, w którym  niebawem się znajdziemy gdy wybory wygra europejska partia ludowa Tuska. Drugi szczególny przypadek to 10 października 2024 roku. O tym wydarzeniu w następnym wydaniu.
 

Opracował: Ryszard Suski oraz moja córka Wioleta Suska

Więcej artykułów....

 

 

bottom of page