top of page

Publikowanie bez zgody autora zabronione. Przetwarzanie danych tylko z zaznaczeniem: prognozowanie pogody hipotetyczne przebiegunowanie. Kopiowanie i publikowanie podlega karze. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Opracował: Ryszard Suski

Jeśli podoba Ci się to co robię i nie jest Ci obojętny los mojej strony to proszę abyś wspomógł mnie poprzez wpłatę dobrowolnej kwoty, która pomoże mi w kontynuacji tworzenia i prowadzenia strony. Z góry dziękuję!


PKO BANK POLSKI  - Oddział
uL. Horoszkiewicza 2b, 45-301 Opole
NR. rachunku: 97 1020 3668 0000 5002 0363 1553
Nazwisko: SUSKI RYSZARD
Tytułem: na utrzymanie strony

* * *

Nadzieja i wiara w Sprawiedliwość. 
(niedziela, 4 kwietnia 2022)

Oglądając Polską telewizję można by odnieść wrażenie, że nasz kraj jest wzorem sprawiedliwości. Pieczę trzyma Rząd Zjednoczonej Prawicy. Świat nam się dziwi, wręcz podziwia Polską gościnność. Reflektory nad całym nadwiślańskim krajem. Już ponad 2 miliony Ukraińców znalazło nowy dach nad głową. Polska to prawdziwy wzór do naśladowania. Prawie utopia. Też zakłamana bo gdy zajrzę pod dywan, gdy podsłucham rozmów zwykłych ludzi, zalewa mnie krew. 
 

Właśnie się dowiedziałem o pewnej rodzinie z Prądów, gmina Dąbrowa Niemodlińska, województwo Opolskie. Sąd właśnie rozpatruje sprawę czy Pani wójt tejże gminy miała podstawy by eksmitować całą rodzinę. Osoby zainteresowane cierpią na epilepsję. Matka ponadto ma chore nerki, jest po udarze oraz choruje na toczeń. Córka zaś męczy się torbielą w głowie. Nie dość, że choroba, z którą nota bene różni eksperci sobie nie mogą poradzić, to teraz eksmisja. Do 14 kwietnia 2022 roku pani Beata wraz z rodziną mają opuścić lokal. Ten sam, który gmina oddała im 20 lat temu. Ruderę, którą najemcy sami wyremontowali. Za własne i ciężko zarobione pieniądze. Teraz jednak muszą się wyprowadzić. Jeszcze przed świętami Wielkanocy. W Państwie, gdzie Katolicy ponoć stanowią, aż 92%! Prawdziwy wzór…
 

Intrygujące, nieprawdaż. Wzorowy naród? Taki proceder powinien doczekać się szerszej publikacji. Niech świat się dowie jak naród Polski jest kochany. Nie od dziś wiadomo, że Polacy są postaw się a zastaw. Obcemu. Bo swojemu to tylko sztylet pod żebro.


Opracowali: Ryszard Suski, przy współpracy z córką Wioletą Suską oraz Jacek Michalczyk

Więcej artykułów....

 

 

bottom of page