top of page

Publikowanie bez zgody autora zabronione. Przetwarzanie danych tylko z zaznaczeniem: prognozowanie pogody hipotetyczne przebiegunowanie. Kopiowanie i publikowanie podlega karze. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Opracował: Ryszard Suski

* * *

Matematyczny dowód istnienia Jezusa w Królestwie Niebieskim.
(niedziela, 5 luty 2023)

 

Wiele ludzi dzisiaj powątpiewa w istnienie Boga oraz Królestwa Niebieskiego. Przedstawiam obliczenia matematyczne potwierdzające życie w równoległym świecie do naszego. Temat zacznę od budowy Kryształowej Czaszki. Skąd się wzięła i jaki miała cel w przesłaniu dla ludzkości. W książce Bitwa z Gwiazdami na strona 99 opisałem iż twórca czaszki w szerości i długości zanaczył szczególną liczbę 12,7. Wpisana jest w 13 numerację Tabeli Galerii. Na początku muszę wspomnieć że Jezus był 13 postacią wśród 12 apostołów. A 13 numeracja z Tabeli Galerii odpowiada planecie Nibiru oraz budowie kryształowej czaszki.


1. Właściwosci: 5200 g. ponad 5 kg.
Szerokość i wysokość: - 12,7  { 12 + 7 = 19 }.
Długość: 17,8   { 17 + 8 = 25 }.
Stała temperatura: 21 st. C.

Co ma wspólnego kryształowa czaszka z 13 numeracją Tabeli Galerii? Otóż jedno i drugie mają naczynia powiązane.

Przedstawiam 13 numerację  z Tabeli Galerii:
2. R.S. 38.2721     26  0  13     6.
Wartość liczby 1272 czytana z prawej do lewej wskazuje równoległy układ planetarny do naszego 2 x 27 + 2 = 56. Z lewej do prawej. Wielka Galeria w Piramidzie Cheopsa. Cyt: " w ścianach na poziomie ramp znajduje się 56 otworów { po 27 z każdej strony i po jednym wysokim stopniu u góry } ". Przedstawiam tu porównanie budowy Kryształowej Czaszki do równoległego układu planetarnego na którym istnieje życie. Identyczne jak na naszej planecie Ziemi. Dlatego twóra Kryształowej Czaszki wpisał wymiary z wysokości oraz szerokości do 13 układu planetarnego. Uświadamia nam że w naszej Galaktyce na 13 układzie planetarnym mamy takich samych ludzi o takiej samej budowie głowy jak i ciała. Dlatego budowniczy Piramidy Cheopsa w Wielkiej Galerii po obu stronach zaznaczył po 27 otworów. Dając nam do zrozumienia że mamy równoległe światy, gdzie na obu planetach żyją ludzie. Być może w innym wymiarze. Właśnie Jezus został przysłany z tamtej strony do nas byśmy wiedzieli że po drugiej stronie mamy identyczne życie jak na Ziemi. Wykres nr 12 w mojej książce przedstawia najważniejsze planety w tym układzie planetarnym oraz tajemniczą gwiazdę Nibiru o numerze 127. Gwiazdę Nibiru wraz z planetami wykreśliłem na 10 listopad 2010 rok. Wykres przedstawia następujące wartości liczbowe:


3. 10 listopad 2010 rok: - 127 st.  C.
Poniżej 11 listopad przedstawia wartość + 27.

Odpowiada równoległej planecie Ziemi i powyżej wartość liczby - 11. Odpowiada księżycowi  o takich samych parametrach i budowie jak nasz Księżyc. Suma tych liczb da mi liczbę 38, która jest wpisana w 13 numerację Tabeli Galerii oraz 38 x 19 numerację Tabeli Galerii. Numeracja ta przedstawia nasz układ planetarny z 9 planetami. Nie przez przypadek bydowniczy Piramidy Cheopsa zaznaczył po obu stronach Wielkiej Galerii dwa razy po 27 otworów z każdej strony. Dając do zrozumienia ze mamy do czynienia z równoległym światem. Jezus został posłany przez swego Ojca z Królestwa Niebieskiego na Ziemię z równoległego świata by nam uzmysłowić że po drugiej stronie istnieje życie.  Różnica pomiędzy Wielką Galerią a Komorą Króla jest następująca. Wielka Galeria jest podzielona na dwie części prawą oraz lewą. Natomiast Królestwo Niebieskie jest niepodzielne. W którym mieszka Bóg oraz Jezus. A Kryształowa Czaszka wpisana jest w dwa równoległe światy. Nasza Gwiazda jest najlepszym informatorem. Drogą do Królestwa Niebieskiego jest Jezus. Sumując Królestwo Niebieskie mamy w zasięgu ręki. Możemy żyć na Ziemi jak w Królestwie Niebieskim. Tylko pany tego świata szykują nam niewolnictwo jak za czasów Jezusa. Więc musimy sami wykuć wolność jak kowal podkowę dla konia niezależną od 4 rewolucji przemysłowej.
 Opracowali: Ryszard Suski, przy współpracy z córką Wioletą Suską

Więcej artykułów....

 

 

bottom of page