top of page

Publikowanie bez zgody autora zabronione. Przetwarzanie danych tylko z zaznaczeniem: prognozowanie pogody hipotetyczne przebiegunowanie. Kopiowanie i publikowanie podlega karze. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Opracował: Ryszard Suski

 

Zaginiona Planeta 239

(sobota, 07 czerwca 2014)

 

Ponieważ temat jest bardzo interesujący, postanowiłem rozwiązać zagadkę do końca. Zacznę od Piramidy Cheopsa, bo w niej zapisano najważniejsze wydarzenia w naszej Galaktyce. W pierwszej części przedstawiłem miejsca do których mógł być " uprowadzony " samolot w dniu 8 marca 2014 roku. Dziesiątki tysięcy lat temu, a może miliony lat temu zaginęła planeta w naszej Galaktyce, która posiadała swój numer w liczbie 239, zapisano ją w 39 układzie planetarnym. Ten układ planetarny zapisałem następującymi liczbami w naszej Galaktyce wzorując się na danych z Komory Króla:R.S.O.P.59.2039     20  0  39    8. Budowniczy piramidy zostawili tą zagadkę do rozwiązania przyszłym pokoleniom. Komnata Królowej oraz Komora Króla w Piramidzie Cheopsa zawierają zaszyfrowane tajemnice na temat układów planetarnych. To w szybach Komnaty Królowej zawarte są szczegóły zaginionej Planety 239. Poszukiwanie zacznę od Komnaty Królowej i dwóch znajdujących się tam szybów. Zacytuję fragmenty tekstu które pozwolą rozwiązać zapisaną zagadkę. Cyt: " W południowej i północnej ścianie komory znajdują się prostokątne otwory prowadzące do kanałów, które nie mają ujść na zewnątrz piramidy. Północny kanał wiedzie najpierw poziomo na długości 193 cm po czym załamuje się w górę pod kątem 37 stopni 28'. Południowy wiedzie poziomo na długości 203 cm po czym załamuje się pod kątem 38 stopni 28' " koniec cyt. Tabela Galerii naszej Galaktyki przedstawia rozpisane dwa układy planetarne, które odpowiadają przedstawionym szybom z Komnaty Królowej.

 

 

1.  R.S.O.P.56.1937      19  0  37    9

2.  R.S.O.P.59.2039      20  0  39    8

 

 

Szczegóły:

 

szyb pierwszy: " północny szyb poziomy 193 cm 37 stopni 28', zaznacza 112 południk

 

szyb drugi: " południowy poziomy 203 cm 38 stopni 28', zaznacza 38 układ planetarny

 

Na moim blogu pod wykresem 25 oraz 26 zaznaczyłem rozstaw szybów w kącie 104 stopnie. Zawarty kąt przedstawia 104 południk, jest to miejsce na naszej planecie Ziemi, które lokalizuje Malezję ze stolicą Singapur. Liczba zero w tym przypadku zaznacza równik. Ostatecznie z rozwartego kąta dwóch szybów zlokalizowałem stolicę Malezji - Singapur.

 

Południowy szyb zapisano w 39 układzie planetarnym:

R.S.O.P.59.2039 { 203 } dodane parne liczby z lewej do prawej dają: 59 + 20 + 39 = 118.

Z 39 układu Planetarnego odczytałem szyb przed załamaniem 203 cm oraz 118 południk.

 

Wiemy że rozstaw szybów w liczbie 104 przedstawia stolicę Malezji Singapur. Natomiast 39 układ Planetarny lokalizuje inne państwo na mapie zaznaczają jednocześnie 37 równoleżnik oraz 118 południk na zachód od Greenwich. Zaznaczono północny kanał załamujący się w " górę " pod kątem 37 stopni 28'.

 

Pierwsza część przedstawia kurs zaginionego samolotu do Chin. Jednak liczby z numeracji naszej Galaktyki lokalizują dodatkowo inne państwo na zachód od Greenwich. W drugiej części przedstawiam rozszyfrowane tajemnice z szybów Komnaty Królowej. Ostatecznie z szybów Komnaty Królowej zlokalizowałem: start samolotu 8 marca 2014 ze stolicy Singapur na 104 południku oraz zerowym równiku. Szyby oraz wpisana numeracja ostatecznie wskazały miejsce na 118 południku oraz 37 równoleżniku. Miejsce lokalizacji Stan Nevada, stolica Las Vegas. Numerując naszą Galaktykę na tle naszej Planety, zaznaczyłem start planety z liczbą 239 z Malezji, zahaczając prawdopodobnie o międzylądowanie na wyspie Tajwan następnie do Korei Południowej, lądując ostatecznie w Stanie Nevada. Zaginiona Planeta przemierzyła przez Międzynarodową Linię zmiany daty. Określiłem kurs planety po naszym Globie. Zaginiona planeta z numerem 239 odrywając się z lewej strony naszej Galaktyki przemierzyła przez linię Galaktyczną kierując się w stronę 38 układu planetarnego. Po drodze miało miejsce zderzenie dwóch księżyców lub planet około od 5 do 56 milionów lat temu. Zapisano to w liczbach 69 x 96 w 38 układzie planetarnym naszej Galaktyki. Odłamki z księżyców spadły na naszą Planetę w okolicach Jekaterynburga - Czelabińsk 15 lutego 2013 roku. W liczbie 96 zapisano śmierć polskich parlamentarzystów pod Smoleńskiem. O tym wydarzeniu wspominałem w mojej książce lecz ostateczne rozwiązanie przedstawiłem dzisiaj. O zderzeniu księżyców pisałem w maju 2014 roku. Budowniczy piramidy w szybach zaszyfrowali zaginioną Planetę, która to ostatecznie została zlokalizowana a przesłanie rozwiązane. Przedstawione obliczenia rozszyfrowałem z szybów Komnaty Królowej oraz zaszyfrowanych układów planetarnych naszej Galaktyki.

 

Pozostaje jeszcze niewyjaśniona zagadka z niszą głęboką na 104 cm. Nawiązuje ona do rozwartego kąta pomiędzy układami Planetarnymi oraz stolicy Malezji Singapur. Być może zatajono dowody nieszczęsnego samolotu w tym kwadracie. Współrzędne 4,67 m x 1, 57 m { u podstawy } głęboka na 104 cm. Współrzędne lokalizują miejsce na Oceanie Indyjskim pomiędzy półwyspem Somalijskim a wyspami Malediwy powyżej równika.

 

 

 

Więcej artykułów....

 

bottom of page