top of page

Publikowanie bez zgody autora zabronione. Przetwarzanie danych tylko z zaznaczeniem: prognozowanie pogody hipotetyczne przebiegunowanie. Kopiowanie i publikowanie podlega karze. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Opracował: Ryszard Suski

 

 

Bankructwo firmy Thomas Cook.
(niedziela, 29 września 2019)

 

 

Początkiem 2019 roku informowałem o krachu finansowym po 20 lipca 2019 roku. Wyliczone liczby z przebiegunowania aktywności słonecznej na 20/21 lipiec 2019 rok przedstawiały taki oto zapis liczb. Oto on:


20/21 lipiec 2019 rok: + 105 st. C    - 102 st. C   { - 7,     - 64 }.


W minusowych liczbach w nawiasie jest zapisany kryzys finansowy, zwłaszcza w liczbie 64. Krach na giełdzie tak pisałem początkiem roku. Informowałem wówczas że stanie się to w Unii Europejskiej. Wskazywał to 7 południk na krajach Beneluksu. Niestety minął 20 lipiec  2019 rok i nic takiego się nie wydarzyło. Ścisłe grono Thomas Cook po 20 lipca dobrze wiedziało, że firma pójdzie na dno. Z nieoficjalnych źródeł wiem że wypłacili sobie zyski w postaci premi. Przedstawiałem wówczas różne warianty krachu finansowego. Żaden się nie sprawdził i nie było krachu na giełdzie. Musiałem czekać 64 dni od 20 lipca aby się  przekonać o kryzysie finansowym w Europie. Nasza Gwiazda trafnie wskazała na kryzys finansowy po 20 lipca. Informowała o tym wymieniona minusowa liczba 64 w nawiasie. Mamy 24 wrzesień 2019 rok. I co się stało? Polecam artykuł zatytułowany cyt: " Thomas Cook bankrutem - to największy upadek od lat! Co z klientami Neckermanna w Polsce? ". Zacytuje fragment z wymienionego tekstu " w obecnej chwili na wczasach z firmą Thomas Cook przebywa za granicą ok. 600 tys turystów. Jednym słowem wyliczone wartości liczbowe z aktywności słonecznej 20 lipca 2019 roku trafnie przedstawiły kryzys finansowy w Europie. Upadek firmy to również upadek linii lotniczych które przewoziły tysiące turystów w różne zakątków świata. Podobne bankructwo tylko w innej formie może pojawić się za 64 dni od 24 września 2019 roku. Przypadnie to na 28 listopad 2019 rok. Gra się dopiero rozpoczęła. Wygląda na to że kryzys finansowy dotknie również inne kraje. Z liczb wynika że do kryzysu finansowego doprowadzili ludzie o lewicowych poglądach. Informują o tym minusowe wartości liczbowe w nawiasie { - 7,  - 64 }. Wspominałem o tym początkiem roku. Cóż mogę powiedzieć. Nasza Gwiazda bardzo dobrze przedstawiła wydarzenia na 24 wrzesień 2019 rok. Ja się nie pomyliłem gdyż dobrze wskazałem na 20 lipiec. Ścisłe kierownictwo firmy Thomas Cook wiedziało o kryzysie już w lipcu. Chcięli jeszcze wyciągnąć jak najwięcej kasy z turystów. Bardzo dobrze się składa że Zjednoczona Prawica postawiła na własną walutę. Kryzys finansowy dopiero się rozpocznie i pociągnie za sobą szambo lewicowe w Europie. Platforma Obywatelska chce za wszelką cenę wprowadzić euro w Polsce, a to będzie koniec Polski. To nie przypadek że Thomas Cook zbankrutował 20 dni przed wyborami w Polsce, 13 października. By uświadomić wyborcom Polski co może się stać w Polsce po kryzysie finansowym w Europie. Już pisałem nad Polską czuwają Gwiazdy. Jeszcze jedno bardzo dobrze się stało że Patryk Jaki przegrał wybory w Warszawie, bo lewicowcy z Platformy Obywatelskiej by go zjedli za Warszawskie szambo z którymi Patryk nie ma nic wspólnego. Nad porządnymi ludźmi zwłasza nad Zjednoczoną Prawicą czuwa Bóg.
 

Więcej artykułów....

 

 

 

 

bottom of page