top of page

Publikowanie bez zgody autora zabronione. Przetwarzanie danych tylko z zaznaczeniem: prognozowanie pogody hipotetyczne przebiegunowanie. Kopiowanie i publikowanie podlega karze. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Opracował: Ryszard Suski

 

Jeśli podoba Ci się to co robię i nie jest Ci obojętny los mojej strony to proszę abyś wspomógł mnie poprzez wpłatę dobrowolnej kwoty, która pomoże mi w kontynuacji tworzenia i prowadzenia strony. Z góry dziękuję!


PKO BANK POLSKI  - Oddział
uL. Horoszkiewicza 2b, 45-301 Opole
NR. rachunku: 97 1020 3668 0000 5002 0363 1553
Nazwisko: SUSKI RYSZARD
Tytułem: na utrzymanie strony

* * *

Ile warte jest ustne przymierze z Bogiem.

(niedziela, 19 listopad 2023)

 

 

Polska jak nigdy dotąd potrzebuje naszej oraz Bożej pomocy. 
Piąty świat nie będzie taki sam jak poprzednie cztery światy, gdzie na Ziemi rządziło zło. Będzie inny od poprzednich czterech światów. Wszystko zostanie wywrócone do góry nogami. Zawarli przymieże z Bogiem dzień później grali w karty z szatanem. Takie wydarzenie miało miejsce w Polskim Sejmie 13/14 listopada 2023 roku. Poznasz liczbę Tesli 369 odgadniesz zagadkę Wszechświata { 3 + 6 = 9 }.
Nie będzie zapowiadanego Piątego Świata po myśli komunistów. Wszystko zostanie wywrócone do góry nogami tak zakończy się Czwarty Świat. Obecnie, czyli 17 grudnia, papież Franciszek skończy 87 lat. Wedle danych z nad Komory Króla papież Franciszek dożyje 90 lat. Wiek papieża zapisano w lokalizacji miejsca urodzenia papieża Franciszka. 30 + 60 = 90. 30 równoleżnik przecinany przez 60 południk na zachód od Greenwich wskazuje pochodzenie papieża Franciszka Buones Aires, Argentyna. W tych samych liczbach zapisano wiek papieża Franciszka: 30 + 60 = 90 lat. Papież Franciszek będzie żył krócej o 5 lat od papieża Benedykta XVI. I jest ostatnim papieżem Czwartego Świata. W tło papieskich wydarzeń wtapiają się wydarzenia społeczno-polityczne z Polskiego Sejmu X kadencji. Najważniejszej w 1000 letniej histori Polski. Gdzie dobrowolnie Targowica-2  X kadencji w 2023 roku sprzedaje Polskę Niemcom. Hańba. A dokładnie posłowie którzy zawarli ustne przymieże z Bogiem, które brzmi: " Tak mi dopomóż Bóg ". Nie wszyscy posłowie zawarli przymieże z Bogiem. Moje przesłanie dotyczy posłów z PSL, którzy są bliżej Boga i Zjednoczonej Prawicy. Pozostała część posłów składała przysięgę szatanowi z Berlina. Ustne przymierze zawarte z Bogiem jest tysiąckroć ważniejsze od przysięgi przed sądem. Jest jedna różnica, sądy oszukasz, Boga nie. Składając przysięgę przed Bogiem musisz być świadom tej przysięgi, iż będziesz pilnował spraw Polski. Złamanie tej przysięgi prowadzi posłów prosto w łapy szatana. I tak też się stało. Ustne przymieże z Bogiem, zawarte przez posłów PSL, dzień później zostało wrzucone do kosza. Jednym słowem zawarli kontrakt z szatanem. Mówią że Bóg jest miłościwy i wszystko wybacza. Owszem tylko nie w tym przypadku. Zawarte ustne Przymieże z Bogiem na oczach całego świata zobowiązuje do służby na rzecz Polskich spraw. Poseł który zwiera przymierze z Bogiem na oczach całego świata musi się liczyć z konsekwencjami na Ziemi oraz w Królerstwie Niebieskim. Zrywając przymierze oszukałeś Boga, a tego Bóg nie wybacza. Ksiądz nawet nie da rozgrzeszenia. Pozostała część posłów zawarła przymierze z szatanem. I to jest ich problem. Podobny kontrakt z diabłem zawarła Targowica w 1792 roku podczas trzeciego rozbioru Rzeczpospolitej. Obecnie są hańbą dla Rzeczpospolitej. Zdrajcy będziecie nosili brzemię zdrady Ojczyzny. Tak długo jak będzie trwała historia Polski. Podobne brzemię zdrady noszą zdrajcy z Targowicy z 1792 roku.

 Opracowali: Ryszard Suski, przy współpracy z córką Wioletą Suską

Więcej artykułów....

 

 

bottom of page