top of page

Publikowanie bez zgody autora zabronione. Przetwarzanie danych tylko z zaznaczeniem: prognozowanie pogody hipotetyczne przebiegunowanie. Kopiowanie i publikowanie podlega karze. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Opracował: Ryszard Suski

 

Donald Trump 46 prezydentem USA.
(środa, 11 listopada 2020)

Donald Trump przedstawi dowody oszustwa. Bo takich dopuściła się komunistyczna partia lewicowa w Stanach. O tym informują wyliczone liczby z aktywności słonecznej od 30 października do 3 listopad 2020 rok. Oto jak przedstawia się procentowe prognozowanie wyborów z aktywności słonecznej od 30 października do 3 listopada 2020 roku.  


1. 30 październik 2020 rok: + 654 st. C    0 st. C      { - 19%    0 }
2. 1 listopad 2020 rok: R.S. + 635 st. C     0 st. C     { + 6%     0 }
3. 2 listopad 2020 rok: R.S. + 641 st. C     0 st. C     { - 1        0 }
4. 3 listopad 2020 rok: R.S. + 640 st. C     0 st. C     { + 6%       }


W dniu 30 października 2020 roku nad Donaldem Trumpem czuwa Boska liczba 56 oraz 54. W tym dniu Donald Trump usyskuje bardzo wysokie 56 % poparcie. Lewica coś w tym fantem musi zrobić. Ukradkiem zabiera 19 % poparcia które uzyskał Donald Trump, być może podmieniając karty do głosowania. Plusowe liczby w całości z lewej strony przedstawiają poparcie dla Donalda Trumpa. W dniu 1 listopada Donald Tramp uzyskuje plusową wartość z aktywności słonecznej w liczbie 635. Też w tym samym dniu dostaje dodatkowy 6% bonus poparcia od społeczeństwa - zamieściłem ten bonus w nawiasie. To daje mu 2 listopada + 641. Też w tym samym dniu lewicowa czyli komuna zabiera Trumpowi ten jeden procent to pozostaje mu plusowa liczba + 640 poparcia czytaj z prawej do lewej. Zero w tym przypadku odrzucam. Już 3 listopada 2020 roku Donald Trump dostaje ponowie + 6% bonus od społeczeństwa. To daje mu ostatecznie 46 + 6 = 52% poparcia. Gdyby wygrał wybory Biden do mamy podobną sytuacje jaką mieliśmy za 41 prezydenta Georga Bush. O tym informuje wartość liczby 41 z + 641 z 2 listopada 2020 roku. Co przedstawiają wyliczone liczby z aktywności słonecznej na czas wyborów prezydenckich w Stanach Zjednoczonych. Zacznę od dwóch kandydatów ubiegających się do Białego domu Donalda Trumpa oraz Joe Bidena. Który z wymienionych kandydatów zasiądzie w Białym Domu. Wyliczone liczby na 3 listopada przedstawiają następujące wartości liczbowe:


1. 3 listopad 2020 rok: R.S. + 640 st. C     0 st. C    { + 6      0 }.
Czytając z prawej do lewej odczytam wartość + 46. Plusowe liczby sprzyjają obecnemu prezydentowi Trumpowi i pokojowi na świecie. Podobnie jak jej odwrotna liczba 64 informuje o zbudowaniu mojej świątyni w Niebiosach. Trump dostał dodatkowo 6% bonus w dniu wyborów 3 listopada 2020 roku. To daje mu ostatecznie + 52% poparcia. Wystarczy by ponownie objąć drugą kadencję w Białym Domu. Wiadomo że liczba 6 jest doskonała. I niemam co do tego zadnej wątpliwości że wybory wygrał Donald Trump. Jeżeli było inaczej to wybory były sfałszowane na korzyść Joe Bidena. Tak pokazują wyliczone liczby z aktywności słonecznej. Komunistyczna partia w Polsce podobnie przedpłacała wyborów wysokimi premiami by oddali swój głos na Trzaskowskiego. W sumie Andrzejowi Dudzie zabrali 0,8 % głosów. Podobnie było w Stanach o tym informowały wyliczone liczby. Plusowa liczba 6 z nawiasu przesuwa wydarzenia o 6 dni z 3 listopada na 9 listopada 2020 rok. Przedstawiam wyliczone liczby z aktywności słonecznej na 9 listopad 2020 rok.


2. 9 listopad 2020 rok: R.S. + 639 st. C     0 st. C    { - 7       0 }.
Plusowe liczby z aktywności słonecznej z lewej strony mówią o niespokojnym czasie. Gdy od plusowej liczby + 639 odejmę wartość + 6 to pozostanie mi liczba + 39. Nawiązuje ona do czasów II Wojny Światowej ubiegłego wieku. Komuniści czyli partie lewicowe z którymi jest związamy Joe Biden już zacierają ręce na nową wojnę na świecie. Aktywność słoneczna przedstawia wydarzenia na czasy teraźniejsze. Media już okrzyknęły Bidena prezydentem za którym stoi patologia. Donald Trump jest stabilizatorem. Za jego prezydentury było spokojnie na świecie. Kim swoimi rakietami straszył Stany Zjednoczone. Tylko dobra dyplomacja Trumpa oddalila wizję wojny na Półwyspie Koreańskim, w Stanach oraz na świecie. Inaczej będzie gdy niesłusznie zasiądzie Joe Biden. Wtedy musimy się liczyć z trzecią wojną światową. Taki obraz odczytałem z wyliczonych liczb aktywności słonecznej. Czy można jeszcze coś zmienić? Przeliczyć jeszcze raz wszystkie głosy. Przedstawiać dowody oszustwa. Gra w Stanach toczy się także o Polskę, w czyich rękach ma być. Rosyjska czy Amerykańska. Jeżeli komuna  by przejęła władzę w Stanach to Polska będzie Rosyjska. Przecież widać że lewactwo obecnej Polski nienawidzi. Wręcz pluje na nią. Niestety komunistyczne lewactwo w Stanach robi wszystko by wydalić Trumpa z Białego Domu. Oto jak przedstawiają wyliczone liczby z aktywnośći słonecznej na 20 listopad 2020 rok.


3. 20 listopad 2020 rok: R.S.+ 639 st. C    0 st. C    { + 42      0 }.
20 listopad przedstawiają podobne liczby jak 9 listopad 2020 rok z przesunięciem o 42 dni na 2 styczeń 2021 rok. Będzie powtórne liczenie głosów. 2 stycznia 2021 roku Donald Trump przedstawi dowody oszustwa i zasiądzie w Białym Domu. Przynajmniej taki obraz przedstawiają wyliczone liczby z 9 oraz 20 listopada 2020 roku. Wartość liczby + 42 może informować o nowych wydarzeniach na Białorusi za 24 południkiem. Może mówić o wojnie na Kaukazie na 42 południku oraz Bliskim Wschodzie. Może mówić o zmianie pogody 2 stycznia na korzyść Donalda Trumpa. Może mówić o trzęsieniu ziemi 2 stycznia 2021 roku. Niestety komunistyczne lewactwo nie zdaje sobie sprawy z konsekwecji oszustwa. Liczby już wskazują kto zasiądzie w Białym Domu. Za Donaldem Trumpem stoją Niebiosa które wskazują nową drogę do Piątego Świata. Wygląda na to że drugi będzie pierwszym czyli Trump. Jeżeli będzie inaczej to będzie wielkie oszustwo. Początek przyszłego roku będzie bardzo niespokojny. O tym informuje szyb z komory Królowej oraz Wielkiej Galerii piramidy Cheopsa oraz aktywności słonecznej. Wskazując Watykan. Obecnie na świecie dla nas wszystkich potrzebny jest spokój. Początek roku informuje o trzech bardzo niebezpiecznych dniach w odstępie czasu. Podliczenie pozwoli ostatecznie odczytać które dni są zagrożone. Jeden najprawdopodobiej kosmiczny, eksploja słoneczna, lub upadek obiektu kosmicznego na Ziemię. Wartość liczby 64 a dokładnie jej odwrotna 46 pokazała swoje oblicze 30 października 2020 roku w Grecji oraz Turcji. Trzęsienie ziemi do 7 stopni w skali R zniszczyło wszystko co stało na jej drodze. Moje obliczenia wskazały 26 południk w Europie. Miejsce łączenia płyt tektonicznych. Zniszczenia nie do oszacowania. O co jest gra to widać w liczbie 46. Więcej na temat wyborów w następnym artykule.

Więcej artykułów....

 

 

 

 

bottom of page