top of page

Publikowanie bez zgody autora zabronione. Przetwarzanie danych tylko z zaznaczeniem: prognozowanie pogody hipotetyczne przebiegunowanie. Kopiowanie i publikowanie podlega karze. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Opracował: Ryszard Suski

 

Nieunikniona trzecia wojna światowa ratunkiem dla ludzkości.
(niedziela, 18 kwietnia 2021)

W tym arytule przedstawiam fakty które miały miejsce podczas II Wojny Światowej oraz dzisiajszych czasów. Hegemonia to dominacja jednej grupy politycznej nad innymi. Czy to na świecie czy we własnym kraju. Taki program hegemoni założono już w 2010 roku. A zaczęto wdrażać sztuczną pandemią w 2020 roku. Ma ona trwać do skutku. Z drugiej strony puszkę pandory otworzyli komuniści. Nie tylko w Brukseli również w naszym kraju. To oni powinni ponieść największe konsekwencje. Celem rządu którą zapoczątkowali komuniści jest zredukowanie społeczeństwa a zwłaszcza emerytów a pozostałą część społeczeństwa  podporzadkować jednej władzy w przedłużonym Czwartym Świecie. Obecnie społeczeństwo zaprogramowano pod kątem pandemi. Nie przewidzieli kolejnej wojny. Nie jestem zwolennikiem wojen. Jest to najgorsze zło na świecie. Jedynym ratunkiem który może przerwać proces hegemoni to Władimir Putin. On jako jedyny w Davos ośmieszył założycieli hegemoni na świecie. To co obecnie się dzieje to zaplanowana pademia z Davos. Wybaczcie ale jak moża zaplanować coś czego po prostu nie ma. Widocznie można. Obecnie panująca choroba to zwykła grypa. Nie jestem naukowcem ale postaram się wyjasnić o co w tym piekle chodzi. Za komunistów prześwietlania płuc były obowiązkowe co dwa lata. Dlaczego przestrzegano tej zasady. Po II Wojnie Światowej bardzo dużo ludzi umierało na gruźlicę. Mówiono wtedy że umarł na suchoty. A gruźlica to nic innego jak choroba płuc.

Po 1989 roku odstąpiono od tej praktyki. Prześwietlenia płuc przestały być obowiązkowe. Obecnie panująca grypa atakuje w pierwszej kolejności nawarstwione problemy zdrowotne z minionych trzech dekad, które nie były kontrolowane przez 30 lat. Ktoś ten temat zauważył i robi na tym świetny interes. W tym tekscie poniżej poruwnuję dwa równoległe wydarzenia z czasów II Wojny Światowej do dzisiejszych czasów. Podobne zapędy medyczne tylko w innej formie stosowano podczas II Wojny Światowej w Oświęcimiu. Tylko w tamtym czasie pod pretekstem kąpieli wpędzano wieżniów do komór gazowych. Taką drogę przeszła moja mama z rodzeństwem oraz babcią w Niemieckim obozie Dachau. Wiem jaki stres przeszła moja mama w 1944 roku w Niemczech. Źródło: Auschwitz - Birkenau rampy wyładowcze i selekcja. cyt: " 14 czerwca 1940 roku rozładowano pierwszy transport 728 więźniów z Tarnowa ". Dokładnie tyle samo 9 kwietnia odeszło polaków do piachu po zaszczepieniu preparatem medycznym. Taką informację podały ścieki głównego nurtu. Podaje tu dwa równoległe wydarzenia. Jedno z czasów wojny na okupowanych trenach państwa polskiego. Drugie z obecnych czasów za Zjednoczonej Prawicy. Po trzecie gestapo na ulicach polskich miast sprawdzało czy dany obywatel posiada ausweis. Podobne wydarzenie dzieją się na ulicach polskich miast w obecnym czasie policja w wolnym kraju wlepia przechodniom nielegalne mandaty. Nie za brak dokumentu tylko za brak maski. Skandal. Cyt: " Maski "skuteczne i bezpieczne" - pogarda dla nauki i zdrowia publicznego." Dwa. Brak prawnego obowiązku noszenia, zakrywania ust i nosa { maski, przyłbice } przez osoby zdrowe! Nie przyjmyj mandatu! Sumując wyzwoliciele po 2015 roku okazali się katami. Porównałem tu dwa równoległe zdarzenia pierwsze z czasów wojny i drugie do obecnych czasów, które ma miejsce na terytorium państwa Polskiego. Taki program hegemoni wprowadzono w mojej Ojczyźnie - Państwie Polskim. I taki program jednej władzy ma być zaprowadzony na świecie. Takie rządy oparte na jednej władzy ludzkość już przerabiała. Zawsze takie imperia upadały: Persowie, imperium Czyngis -Chana, imperium Brytyjskie, imperium Osmańskie czy imperium Rzymskie. Po II Wojnie Światowej założono Unię Europejską Szumana która się sprawdziła do czasu wprowadzenia euro.

 

Obecny lockdown to nic innego jak złamanie ludzkiego umyłu by podporządkować wszystkich jednej władzy. Przestraszyć społeczność światową pandemią której nie ma. Z podobnym złamaniem ludzkiego umysłu postępuje się w izolatkach więziennych o których też nikt nie wie. Taki proces powtarza się kilkaktotnie aż do złamania psychiki więźniowi. Następnie poddaje się terapi. Podobne przypadki pokazano w filmie " Lot nad Kukułczym gniazdem ". Tak odbiera się ludzką godność człowiekowi. Następnie wmawia się mu że jest wiełbłądem. Jego morale tak nisko upada myśli że gdy zaspokoi pragnienie oprawcy to będzie żył po wieczne czasy. Nie zdaje sobie sprawy że woda którą dostał w strzykawce jest zatruta. Jego koszmar dopiero się zacznie pod respiratorem. Wtedy zda sobie sprawę że popełnił błąd. Jeżeli przeżyjesz przechodzisz automatycznie pod kuratele szatana - Besti. Media głównego ścieku mają na celu zastraszanie społeczności ilością zgonów. Tylko że nic się nie mówi o tych co odeszli z tego świata po zaszczepieniu preparatem medycznym. Takim powtarzalnym lockdownem można złamać psychikę człowieka. Przykład złamania psychiki dotknął Krzysztofa Krawczyka który wierzył obecnej władzy że preparat medyczny to cudowny lek na Koronawirusa, którego po prostu nie ma. Tym razem się pomylił. Ścieki gównego nurtu już nie informowały że zabili go preparatem medycznym. Takich przykładów mamy już w Polsce ponad  58 tys., którzy wierzyli i się przeliczyli. W ciagu 50 dni podopieczni Hitlera zwieźli do Oświęcimia około 50 tys wieźniów. To jest ponad 50 składów towatowych. Teoretycznie już umarło tyle samo ludzi w Polsce po zaszczepieniu preparatem medycznym. Mi nie chodzi o to, czy o tamto tylko niech mi nikt nie wmawia że jestem wielbłądem. Odsyłam do artykułu: Maski " skuteczne i bezpieczne" - p

ogarda dla nauki i zdrowia publicznego

(źródło: https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/maski-skuteczne-i-bezpieczne-pogarda-dla-nauki-i-zdrowia-publicznego).

Więcej artykułów....

 

 

 

 

bottom of page