top of page

Publikowanie bez zgody autora zabronione. Przetwarzanie danych tylko z zaznaczeniem: prognozowanie pogody hipotetyczne przebiegunowanie. Kopiowanie i publikowanie podlega karze. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Opracował: Ryszard Suski

* * *

Czy Polska utraciła suwerenność po 6 czerwca 2021 roku?
(niedziela, 8 sierpnia 2021)

Nadzieja w Konfederacji.


W godzinie narodzenia Jezusa zapisano upadek Rzeczpospolitej. Jedyną partią obecnie w Polsce która dba o wizerunek państwa Polskiego, wolność obywateli oraz  niepodległość to Konfederacja. W przeszłości stałem okoniem do tych ludzi. Z biegiem upływającego czasu zauważyłem że oni w czasach ostecznych bronią nie tylko niepodległości i wolności ale również stoją po stronie obywateli. Spójrzmy tylko na Zjednoczoną Prawicę oraz komunistów którzy bronią interesów elit światowych między innymi Pfaizera. Jednym słowem na śmietnik z nimi. Wolność otrzymaliśmy od Pana Boga nikt tej wolności nie ma prawa nam zabierać. A czynią to ludzie przez nas wybrani. Już część społeczeństwa zaczyna doceniać wolność jaką utracili. A co z pozostałymi którzy weszli w układ z korporacją. Oddzielili się od Boga. Już nie myślą swoim rozumem tak zostali zaprogramowani. Kiedy państwo traci suwerenność kiedy naród jest represjonowany, a rząd dba o interesy elit światowych. Co z tego że mamy armię, wojsko Polskie jak rządzą nami obce państwa. A armią rządzą ludzie podporządkowani korporacji. Od wolnych wyborów 1989 roku w Polsce do 6 czerwca 2021 roku mieliśmy państwo Polskie niepodległe przez 32 lata. To i tak dłużej niż od 1918 do 1939 roku. Cały upadek Rzeczpospolitej zapisano w narodzeniu Jezusa. W 2021 roku zapisano upadek Rzeczpospolitej. W tej dacie 2021 jest wymieniony 21 południk przecinany przez Warszawę. Przypomnę że Jezus urodził się o godzinie 23:31. Odwrotna liczba 23 przedstawa 32 lata niepodległej Polski od 1989 roku do 6 czerwca 2021 roku. Pierwsze niepodległe państwo mieliśmy przez 21 lat i ta liczba 21 wskazuje stolicę niepodległego Państwa Polskiego Warszawę. Natomiast odwrotna liczba 21 czyli 12 przedstawia narodzenie Jezusa w 12 numeracji tabeli Galerii. Liczby z Wielkiej Galerii Piramidy Cheopsa przedstawiają narodzenie Jezusa o godzinie 23:31 oraz współrzędne narodzenia Jezusa w Betlejem. I w tej godzinie narodzenia Jezusa jest zapisana niepodległość Rzeczpospolitej przez 32 lata. Obecnie mieliśmy niepodległe państwo Polskie tylko dłużej o 11 lat. Kto nam zabrał niepodległość? Oczywiśćie Niemcy. Informuje o tym wartość liczby 11. Bez wystrzału pocisku z karabinu. Wymieniona wartość liczby 11 zaznacza podporządkowanie Polski Niemcom. Skutki odebrania Polsce niepodległości mogą być dla nas katastrofalne. Opozycja bardzo dobrze pracowała nad odebraniem Polsce niepodległości:


1. " Grupa Europejskiej Partii Ludowej nazywają się Cherześcijańskich Demokratów ".
2. " Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim ".


W Wymienionych partiach znajdują się ludzie którzy w przeszłości służyli Moskwie. Już w tamtym czasie powinni być odstawieni do Pawiaka. Obecnie służą Berlinowi oraz Brukseli. Jedynym człowiekiem który bronił niepodległości to mózg Patryk Jaki. Największym zdrajcą Narodu Polskiego jest Donald Tusk. Pytanie jak zdrajca może chodzić po Polskiej ziemi. On przede wszystkim przyczynił się do upadku Rzeczpospolitej. Za darmo nie odbierał medali od Angeli Merkel. Słowianie już są ubodzy. Jak dostanie się do nowego rządu zdrajca Tusk to odbierze Wam wszystko. To będzie prawdziwy upadek społeczeństwa w Polsce. Pytanie gdzie jest obecna władza Zjednoczonej Prawicy. Oczywiście zajęci są zabijaniem Słowian preparatem medycznym. Wymieniona wartość liczby 11 która zaznacza centralne Niemcy przedstawia nasz Księżyc z numerem 11. Co ma Księżyc wspólnego z Niepodległością? Widocznie coś ma gdyż wpływa na ziemskie zmiany. Planety mają wpływ na takie wydarzenia. Oto numeracja naszej planety Ziemi łącznie z naszym Księżycem.


Numeracja planet:
1. Nasz Księżyc - 11.
2. Planeta Ziemia - 27.


Suma obu planet daje wartość liczby 38. Wskazując na 38 numeracje z Wielkiej Galerii Piramidy Cheopsa i jednocześnie na moją datę urodzenia. Od tej numeracji wszystko się zaczęło.  W tej numeracji zapisano cztery postacie trzy z Watykanu oraz mnie autora Ryszarda Suskiego. 38 numeracja przedstawia początek trzeciej części tabeli Galerii oraz upadek całego cyrku na ziemi w 2028 roku. A może rok prędzej w 2027. Więc pozostało niewiele czasu tylko 7 lat. Trzy plusowe szóstki z 12 października 2020 roku o tym wydarzeniu wspomniały. Trzeba pamiętać że trzy plusowe szóstki wyliczyłem na 20 grudnia 2016 rok które informują o niebezpieczeństwie w Polsce. W tamtym czasie wszystkie oczy świata zwrócone były na Warszawę kiedy to opozycja okupowała Sejm, a we Wrocławiu na Dolnym Śląsku Donald Tusk zdrajca 16 grudnia 2016 roku kierował zamachem stanu. W tamtym czasie opozycja chciała przewrotu państwa. Na ten dzień wyliczyłem następujące wartości liczbowe:


3. 20 grudzień 2016 rok: + 666 st. C      0 st. C     { + 15      0 }.
Główną rolę odgrywa tu plusowa wartość liczby 15 z nawiasu. Informuje o wielkim niebezpieczeństwie w Polsce za 15 lat od 20 grudnia 2016 roku na 15 południku. Wymieniony 15 południk zaznacza Dolny Śląsk. Od tego czasu już minęło 5 lat pozostało jeszcze 10 do 2031 roku. Jaki scenariusz zapisano dla zachodniej Polski na 2031 rok. Przypominam że Dolny Śląsk był już zalany wodą w 1997 roku. Najwięcej ucierpiało wtedy Kłodzko. Czy powtórzy się podobna sytuacja za 10 lat? Czy chodzi o całkiem inne wydarzenie. Księżyc z numerem 11 mieści się w planecie w Ziemi z numerem 27 aż 81 razy. Masa Ziemi do Księżyca - { 18 do 81 }. I tak powstał wzór na bazie Wenus oraz Księżyca. Z które można odczytać katastrofy ziemskie. Widać tu jaki wielki wpływ ma nasz Księżyc na nasze Ziemskie życie. Oto Wzór: Wenus 93 stała 180 zmienne 18 x 81 = 26. Sumując po 6 czerwca 2021 rok utraciliśmy suwerenność Państwa Polskiego. Jednym słowem wybrańcy nas sprzedali. To zapisano w 23 godzinie Narodzenia Jezusa. Od 1918 roku do 2021 roku państwo Polskie było suwerenne tylko przez 53 lata. Następne 50 lat byliśmy pod zaborami. Podaje lata w zaokrągleniu. Pond 5 lat pod okupacją Niemcką oraz 45 lat pod okupacją Rosyjską w PRL { 50 + 53 = 103 }. Od 1918 do 2021 = 103 lata. Ścieki głównego nurtu zaprzeczą moim poglądom. A społeczeństwo uwierzy w ich teorię spiskową. Dlaczego? Bo ich zaprogramowany umysł nie dopuszcza innej teoeri. Cały cyrk w Polsce powstał na bazie opozycji. Oni są krupierem w tej grze. Oni zacierają ręce w przyszłych wyborach. To oni się przyczynili do utraty suwerenności państwa Polskiego. Jednym słowem sprzedali Polskę. Nadzieja jeszcze w Konfederacji. Oni twardo bronią naszej odebranej suwerenności. Ja nie należę do żadnej parti politycznej. Kieruje się dobrem Państwa Polskiego i wolnością obywateli. Kiedy państwo traci suwerenność. Kiedy rząd stosuje represje wobec obywateli. Prosty przykład. Rozmowa nauczycieli z rodzicami o zaszczepieniu uczniów we wrześniu 2021 roku. Sama rozmowa jest już w pewnym sensie repesją stosowaną wobec rodziców i wolności człowieka. To jest każdego indywidualna sprawa i tajemnica rodziców kto jest zaszczepiony a kto nie. Przypominam Rezolucje Zgromadzenia Parlamentarnego Europy z 27 stycznia 2021 roku.
Cyt: " Zgromadzenie Parlamentarne Rady Europy w rezolucji 2361 (2021) wzywa państwa członkowskie i Unię Europejską by: " 7.3.1. upewnić się, że obywatele zostali poinformowani, że szczepienie NIE jest nakazane i że nikt nie jest politycznie, społecznie lub w inny sposób naciskany, aby się zaszczepić, jeśli nie chce zrobić tego sam; 7.3.2. zapewnić że nikt nie jest dyskryminowany z powodu braku szczepienia ze względu na możliwe zagrożenie dla zdrowia lub niechęć do szczepień".


Kilka krótkich zdań wyjaśnia cała sprawę. Czy takie oświadczenia w Polskich mediach były przedstawiane? A minęło pół roku od ukazania się przedstawionego oświadczenia. Zapewniam że ani razu takiego oświadczenia nie usłyszałem od strony rządowej. A jest napisane jasno i przejrzyście w powyższej rezolucji. Nie jest naciskany nie jest represjonowany. Oczywiście cały czas był przekaz ile to ludzi zachorowało, ile umarło a ile leży pod respiratorami. W przekazach telewizyjnych były wywierane presje na społeczeństwie od początku 2020 roku kiedy w Polsce zaatakowała grypa. Jednym słowem w wiadomościach było pranie mózgu. Z tekstu wynika że nie ma żądnej pandemi. To zmyślony twór na którym pewna grupa ludzi ma zarobić miliardy dolarów. Co z tego że na sztandarach głoszą że szczepienia dobrowolne. A żołnierze którzy służą w naszym kraju poddawani są represjom psychicznym za nie wzięcie testowej szczepionki. Nie każdy chce się zaszczepić. Choćby ze względu na wyznanie. Prawdziwy katolik nigdy nie skrzywi obrazu Boga. I nikt nie powinien nikogo zmuszać a zwłaszcza żołnierzy wojska do szczepień testowym preparatem medycznym. Nie wszyscy o tym wiedzą. Otóż wstrzyknięte białko pod postacią tesowego preparatu medycznego w organizm ludzki mutuje. Rząd i cała opozycja nie przyzna się do popełnionego błędu. Zamiast zwalczać grypę to ją mutują. W szczepionce znajduje się tlenek grafen. Grafen w żyłach przykleja się do wewnętrznych ścianek żył. Preparat medyczny ma na celu zmienić u człowieka jego kod DNA. Im wiecej szczepionek z grafenem pacjent przyjmie tym gorzej dla niego. Niebawem zostanie uruchomiony system telefoni komórkowej 5G. Firmy farmaceutyczne ani Państwo Polskie nie odpowiada za skutki poszczepienne. Taką umowę zawarto z Pfizerem. Ci którzy rozgłaszają o wielkiej pandemi powinni być postawieni przed sądem. Za przemilczanie faktów o odczynach poszczepiennych oraz śmierci. Ciekawe jak daleko posunie się nasza władza. Czy tak jak to było podczas II Wojny Światowej. A co do zaszczepionych którzy odrzucili Boga i już nie kontrolują siebie. Jest im wszystko jedno. Przez 12 lat rządu Adolfa Hitlera nikt nie widział że mają tyrana w kraju Niemieckim. Podobnie jest w Polsce, nikt nie widzi że mamy podobnego tyrana który odebrał nam wolność. Zapewniam że przyjdą czasy że ci co głaskają kota będą odpowiadać za przekręty szczepień. Są ludzie którym na wolności zależy. Nie ważne skąd przychodzisz i kim jesteś, ważne byś nie zabijał, nie deptał butami tronu Jezusa w kolorze indygo oraz nie krzywił obrazu Boga. O wolność musimy walczyć sami. Społeczeństwo ma dosyć represji oglądając ciągle jeden temat jakim jest " ratowanie " społeczeństwa testowym, zaznaczam testowym (!), preparatem medycznym. Jeżeli społeczeństwo w Polsce nie widzi że jesteśmy represjonowani to jest ślepe albo upośledzone i ogłupione przez media. To są mocne słowa ale takich słów trzeba używać przeciwko tym co głoszą że ratują nasze życie. Przed 2012 rokiem wszyscy czekali na koniec świata w 2012 roku. Nie wiedzieli jednak że ten koniec świata zapisano ludzkości w innej oprawie. Ostatnia część tabeli Galerii zaczyna się od 2019 roku. Wartość liczby 9 przedstawia lata udręki jaką stworzyły nam elity świata przez 9 lat na Ziemi. Obecnie zostało już tylko 7 lat które szybko zleci. Niech się mają na baczności ci co namawiają do szczepień preparatem medycznym. Zostaną postawieni przed sądem społeczeństwa za skutki poszczepienne.
 

Więcej artykułów....

 

 

bottom of page