top of page

Publikowanie bez zgody autora zabronione. Przetwarzanie danych tylko z zaznaczeniem: prognozowanie pogody hipotetyczne przebiegunowanie. Kopiowanie i publikowanie podlega karze. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Opracował: Ryszard Suski

" Omikron " nowa odmiana wirusa.
(wtorek, 30 listopada 2021)
 

Do zdrowo myślących - nie dajcie się wciągnąć w projekt zabijania Słowian.
W każdej dziedzine życia społeczeństwo zawsze było podzielone. Słuchając wypowiedzi różnych stron politycznych można stwierdzić  że każdy ma racje. Ścieki głównego nurtu podlegają korporacji od prawej do lewej strony politycznej i muszą grać pod ich dyktando. Tak oszukuje się społeczeństwo na świecie. Jak nie wieszcz o co chodzi to zawsze o pieniądze. Polska zakupiła ponownie miliony testowych szczepionek. Na przestrzeni tylko jednego roku szaleńcy wstrzyknęli sobie już trzecią dawkę. To o jedną za dużo. Wirus - wariant " Omikron ", który wykryto kilka dni temu, zaczął mutować po drugiej dawce w ludzkim organizmie, tak jak ostrzegał między innymi noblista profesor Luc Montaginer. Sytuacja społeczeństwa zaszczepionego dwoma dawkami stała się tragiczna. Druga część ludzi ze służby zdrowia podobnie jak ścieki głównego nurtu oszukują społeczeństwo. Że zostali zastrzepieni jak wszyscy Słowianie. Niestety część ludzi ze służby zdrowia podobnie jak posłowie, pracownicy banów odpowiedzialni za finanse publiczne mogli być zaszczepieni atrapami czyli szczepionkami z grupy zero { 0 } czyli placebo. Natomiast reszta społeczeństwa: 1, 2, 3. Nadarzyła im się okazja zarobić wielkie pieniądze to korzystają z tej sytuacji. A społeczeństwo jak chorowało, choruje i będzie chorowało. Dodaje kropki i łączę fakty. Na naszych kontach emerytalnych, OFE, czy NFZ zostały odkładane składki na przyszłą emeryturę oraz służbę zdrowia. I w tym jest problem. Jak wyciągnąć nagromadzone tam pieniądze zgodnie z prawem. Tylko przyśpieszona śmiertelność emerytów szczepieniami pozwala przesunąć te pieniądze do budrzetu. Wszystko zgodnie z prawem. Tego nie wymyśliła Zjednoczona Prawica. Oszustwo urojonej komunistycznej pandemi powstało w Davos. Do rzeczy. Zacznę od wysp Brytyjskich. Telefonistki kowidowe na Wyspach za dzień pracy otrzymują 1200 funtów. Wpisują wynik testu do karty pacjenta który się testował. Jeśli ktos myśli że w Polsce jest inaczej to jest w wielkim błędzie. To są fakty. Komu zależy by to oszustwo ciągnąć. Tylko w interesie Platformy Obywalelskiej oraz Nowej Lewicy. Dlatego naciskają rząd by w jak najkrótszym czasie zaszczepić wszystkich obywateli by nikt się nie domyślił że szczepionki nie działają tylko zabijają. Kiedy skończy się pandemia. Kiedy nasze konta będą puste. A emeryci znikną z naszego życia publicznego.
Przedstawiam artykuł dotyczący ujawnienia wszystkich danych i informacji, na których opierano się przy licencjonowaniu szczepionki przeciw COVID-19 firmy Pfizer. To nie literówka. Firma Pfizer chce 55 lat, aby przekazać te informacje opinii publicznej.
FDA chce do 2076 r. w pełni opublikować dane dotyczące szczepionek firmy Pfizer: proces sądowy. Czwaretek, 18 listopada 2021 - 16:46


źródło: https://www.zerohedge.com/covid-19/fda-wants-until-2076-fully-release-pfizer-vaccine-data-lawsuit


O co chodzi w tym spisku Pfizera? Jeżeli składamy wniosek do sądu to na odpowiedź czekamy do 28 dni. W tym przypadku Pfizer odpowiedź da opini publicznej za 55 lat. Co zatem firma Pfizer ukrywa o szczepionkach przed opinią publiczną. Po 55 latach nikt nie będzie żył by zbadać co ukryto w szczepionkach. Już wiecie gdzie leży oszustwo. To tylko jeden przykład.
Druga rzecz dotyczy agresywnych nauczycieli na młodym pokoleniu polaków.
Agresywni nauczyciele zaszczepieni atrapami terroryzują najmłodsze pokolenie w polskich szkołach. Tym się powinien zająć minister edukacji Przemysław Czarnek. Czy jest mu wiadomo że nauczyciele stali się terrorystami? Za takie czyny w szkołach muszą być postawieni przed sądem i wyrzuceni na zbity pysk ze szkolnictwa. Panie Kaczyński musi pan odsunąć od władzy agresywnych posłów, którzy namawiają do szczepienia niezaszczepionych. Ciągle uprzedzam problem leży po stronie zaszczepionych szczepionkami: 1, 2, 3. Oni są największym zagrożeniem. Oni są siewcami śmierci. To co obecnie wyprawiają nauczyciele w szkołach woła o pomstę do nieba. Segregacja 7 czy 8 letniego dziecka odbije się na psychice w późniejszych latach. Stawianie małych dzieci w kącie za brak maski na ustach. Przecież takie metody powinnt być niedopuszczalne w szkołach. Są posłowie ze Zjednoczonej Prawicy którzy popierają metody zabijania młodego pokolenia polaków szczepionkami: 1, 2, 3. Chcą zaifekować lub zatruć całe społeczeństwo. W imę Boga moja wiara mi niepozwala przyjąć żadnej szczepionki oraz zasłaniać szmatą ust. Usta służą między innymi do wpuszczania świeżego powietrza do płuc. Jeżeli nie zrobi tego premier Kaczyński, to apeluję do nauczucieli którzy mają jeszcze trochę honoru zakładajcie partie czy nawet organizacje. W przyszłych wyborach odsunąć od władzy tych którzy terroryzowali Wasze, nasze dzieci. Zatrudniajcie psychologów, prawników. Nagłaśniajcie sprawy. Wysłuchaną opinię dziecka kierujcie do sądu.
Odezwa do niezaszczepionych rodziców oraz nauczycieli którzy są zdrowi na umyśle. Czytajcie uważnie: 
Rezolucja Zgromadzenia Parlamentarnego Rady Europy z 27 stycznia 2021 r. { 2361 }:
" szczepienie NIE jest nakazane i nikt nie jest politycznie społecznie lub w inny sposób naciskany, aby się zaszczepić jeśli nie chce zrobić tego sam; 7.3.2. zapewnić, że nikt nie jest dyskryminowany z powodu braku szczepienia ze względu na możliwe zagrożenie dla zdrowia lub niechęć do szczepień "
Przedstawiam poniżej jakie metody stosują nauczyciele w szkołach. Podobne praktyki stosowali gestapowcy podczas II Wojny Światowej na młodym pokoleniu. Mowa oczywiście o nie wszystkich nauczycielach w Polsce. Pytam gdzie jest minister edukacji Przemysław Czarnek który pozwała na takie praktyki? Agresywni nauczyciele powinni w trybie natychmiastowym być zwolnieni ze szkolnictwa. Po wysłuchaniu wypowiedzi nauczyciela stwierdziłem że tam pracują sami wariaci. Żeby takie rzeczy wyprawiali nauczyciele w wolnej Polsce. To się w głowie nie mieści.
Nauczycielka mówi co się dzieje w szkołach:


źródło: https://www.facebook.com/RuchNarodowy/videos/599604501136786/

Do pana przewodniczącego Kaczyńskiego
Panie przewodniczący Kaczyński, agresywni posłowie którzy obecnie nękają społeczeństwo w przyszłych wyborach muszą być usunięci z listy wyborczej. Apel do społeczeństwa polskiego wsłuchujce się w debaty programu pierwszego. Tam widać wyraźnie którzy posłowie ze Zjednoczonej Prawicy chcą zabijać Polskie społeczeństwo szczepionkami. Łącznie z Marszałkiem Sejmu panią Witek. Już nie mówię o ministrze zdrowia Niedzielskim. Są to ludzie niegodni piastować tego stanowiska w Polskim Sejmie. Już nie wspominam lewej strony politycznej tam jest zasiane złe ziarno. Ten fragment teksu odnosi się do tych co nie chcą lub nie mogą przyjąc testowej szczepionki. Ze wezględu na wyznanie lub niechęc do szczepień. Zaszczepieni mają obniżoną odporność zdrowotną o 50% i trzeba na nich uważać. W sezonie grypowym oni są siewcami śmierci urojonej pandemi. To oni będą tworzyć nowe wirusy. Zwracajmy uwagę na te osoby które noszą maski na ustach. Trzymajmy od nich dystans 2 metrów. Być może to my powinniśmy wymagać certyfikatu szczepień, by lepiej chronić siebie i swoją rodzinę. To jest dla naszego dobra społecznego. Może nie wszyscy wiedzą ze szczepionki nie działają. Maseczki nie działają. Zamykanie społeczeństwa w domach nie działa. Po trzeciej dawce jak ktoś przeżyje przyjdzie dobrowolnie po następne i następne aż w końcu umrze na zwykły katar. Uwaga nowy wariant wirusa " Omikron " mutuje wśród szczepionych dwoma dawkami. Oczywiście przeżyją ci zaszczepili atrapami czyli { 0 }.


Opracowali: Ryszard Suski oraz  córka Wioleta Suska.

Więcej artykułów....

 

 

bottom of page