top of page

Publikowanie bez zgody autora zabronione. Przetwarzanie danych tylko z zaznaczeniem: prognozowanie pogody hipotetyczne przebiegunowanie. Kopiowanie i publikowanie podlega karze. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Opracował: Ryszard Suski

" Omikron " - mutacja poszczepienna. 
(niedziela, 5 grudnia 2021)
 

Jak uzdrowić światowe społeczeństwo bez szprycowania? Musimy się cofnąć w czasie i wrócić do lat 50 XX wieku. Gospodarki opartej na zdrowej żywności bez pestycydów, antybiotyków i hormonów.


Ściema, jakiej świat nie widział. Nowy wariant o nazwie " Omikron " przybył do nas z Afryki. To przykrywka do nieudanych działań służby zdrowia w kierunku rzekomego ratowania społeczeństwa. Statystyki to manipulacja społeczeństwem. A liczby na ekranie w ściekach głównego nurtu mają wzbudzić strach u ludzi niezaszczepionych. Polska to dziwny kraj. Przez ostatnie dwa stulecia państwa ościennne podporządkowały sobie naszą Ojczyznę. Dzisiaj gdy odzyskaliśmy w końcu wolność i niepodległość po 2015 roku przyszedł czas na terror. Zabijanie Słowian szprycami począwszy od 5 roku życia. Gdzie jest nasza wolność o której mówi konstytucja RP? Jednym słowem koszmar za koszmarem. Dzisiaj ci co wytrwali nagonkę przed szprycowaniem wygrali drugie życie. Gorzej z ludzmi małej wiary. Ułożyli swoje życie w końcu świata z antychrystem. Obecnie komunizm który nigdy nie zniknął z naszej sceny politycznej ponownie pcha Polskę w łapy zdrajców, z których czerpią niezłe korzyści. Należą do nich Platforma Obywatelska, Nowa Lewica oraz 2050. Tak było od stuleci.
Na 11 listopad 2021 rok aktywność słoneczna przedstawia następujace wartości liczbowe:


11 listopad 2021 rok: + 397 st. C     0 st. C      { + 25      0 }.


Plusowa liczba 25 z nawiasu wskazywała wschodnią granicę Polski z Białorusią. To wydarzenie utkwiło mi szczególnie w pamięci. Plusowa liczba 25 z nawiasu mówi o nowym cyklu słonecznym który odczytałem na 20 lipiec 2021 roku. W tej liczbie 25 są zapisane ważne informacje. Począwszy od naszej wschodniej granicy na którą sprowadza Władimir Putin emigrantów z Bliskiego Wschodu. W liczbie 25 znalazłem potwierdzenie nowego 25 cyklu słonecznego. Potwierdza to 52 zabitych gówników w Rosji 26 listopada 2021 roku. Nie tylko bardzo ważną informację zapisano na 6 grudzień 2021 rok. O tym wydarzeniu informuje niepodległość 11 listopad 2021 rok. Przestrzega przed wydarzeniami jakie planuje służba zdowia na 6 grudzień 2021 rok. Sprawa dotyczy zabijania naszych dzieci. Sumując: 11 listopad 2021 rok przypomina nie tylko o niepodległości naszej Ojczyzny. Przypomina o wolnym narodzie który sam ma podejmować decyzje a nie wykonywać posłusznie narzucaną wolę dyktatora. Czy mam wziąć szpryce w rękę czy nie. Dyktatorów już mieliśmy w naszym kraju. Jak to się stało że służba zdrowia stała się kolejnym dyktatorem w naszej Ojczyźnie.


Załączam tutaj sprawozdanie w którym opisano wykrycie nowego wariantu wirusa " Omikron" u czterech osób w ramach rutynowego badania przed podróżą. Osoby te były zaszczepione dwiema dawkami prepapratu medycznego. Musimy sobie wziąć do serca iż wirus mutuje po przyjęciu dwóch dawek preparatu. Szczególowy opis przeprowadzonej operacji jest w języku angielskim. List został bardzo szybko usunięty przed opinią publiczną. Czujne społeczeństwo jednak wyłapuje błędy służby zdrowia.


Ważna informacja dla nas wszystkich: W pierwszym kwartale nowego roku dojdzie do dwóch zmian pogody. Pierwszy raz 16 stycznia 2022 roku. Drugi raz 13 marca 2022 roku. Zmiany pogody ciągną za sobą zniszczenia.
 


Opracowali: Ryszard Suski oraz  córka Wioleta Suska.

Więcej artykułów....

 

 

new Omikron w Bostwanie.jpg
bottom of page