top of page

Publikowanie bez zgody autora zabronione. Przetwarzanie danych tylko z zaznaczeniem: prognozowanie pogody hipotetyczne przebiegunowanie. Kopiowanie i publikowanie podlega karze. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Opracował: Ryszard Suski

* * *

4 grudnia 2023 roku - Barbara ostrzega świat przed niebezpieczeństwem.

(poniedziałek, 12 grudnia 2023)

 

 

W dniu 4 grudnia 2023 roku o godzinie 19:30 Telewizja Polska podaje: Wybuch wulkanu na Indonezyjskiej Sumatrze. Czy wybuch wulkanu na Indonezyjskiej Sumatrze był tak potężny że został zarejestrowany przez moją stację meteorologiczną, rankiem 4 grudnia 2023 roku o godzinie 7:37 czasu polskiego? To już drugi taki przypadek. Przy minusowej temperaturze -8:75 st. C temperatura podnosi się o 1 st. C do minus -7:75 st. C. Po kilku minutach temperatura spada ponownie do minus -8:75 st. C. Przy braku słońca. Co w takim razie podniosło temperaturę o 1 st. C? Termometr jest czuły tylko na promienienie słoneczne, których rankiem po prostu nie było. A jednak rejestrator zarejetrował to niecodzienne zjawisko podnosząc temperaturę o 1 st. C. Z mojej oceny była to fala gorącego powietrza, która trwała kilkanaście minut. Termometr obecnie jest poza zasięgiem ludzkiej ręki na 5 kondygnacji. Taką falę gorącego powietrza może przywiać tylko wybuch bomby atomowej lub wybuch kolejnego uśpionego wulkanu. Dlaczego tylko jeden rejestrator zarejestrował to niecodzienne zjawisko? Czy miał na to wpływ wybuch wulkanu? Oba wydarzenia zbiegły się w tym samym czasie. Inny podobny przypadek miał miejsce 2 marca 2022 roku. Tego dnia aktywność słoneczna wykreśliła następujące liczby w nawiasie: { + 9 + 8 + 9 - 1 }. Informowały one o szczycie państw NATO. Drugi przypadek - tego samego dnia, rankiem 2 marca 2022 roku, rejestrator kreśli ukośną linię tym razem w cieniu od godziny 7:55 do 7:58. Są to dwa różne przypadki w jednym dniu. W tamtym czasie rejestrator kreśli ukośną linię w " cieniu ". Chodzi o ludzką duszę. 4 grudnia 2023 roku rejestrator rejestruje na taśmie " w słońcu " bez słońca. W tamtym czasie 2 marca 2023 roku aktywność słoneczna kreśli piramidę z następujących liczb: { + 9 + 8  + 9 = 26 - 1 = 25 }. Sumując 2 marca 2022 roku rejestrator informował na taśmie w cieniu o śmierci ostatniego papieża Benedykta XVI. Po 9 miesiącach jak to zaznaczyłem w nawiasie od 2 marca 2022 roku i 29 dniach odszedł od nas 31 grudnia 2022 roku papież Benedykt XVI. Ostatni papież z Europy. Zamknął on rozdział końca tego świata. Pod wydarzeniem z 4 grudnia kryje się kilka wydarzeń ziemskich. Na 4 grudzień aktywność słoneczna kreśli następujące liczby w nawiasie { + 9   - 2 }. Idę tropem poprzedniego wydarzenia. Do 4 grudnia 2023 roku dodam 9 dni to odczytam 13 grudzień 2023 rok. Wersja druga do 4 grudnia dodam 9 miesięcy to odczytam 4 wrzesień 2024 rok. Pytanie czy rzeczywiście rejestrator zaterejstrował wybuch wulkanu na Indonezji? Czy rzeczywiście rankiem tego dnia przetoczyła się fala ciepłego powietrza? Czy było to ostrzeżenie przed użyciem bomby atomowej? A taką falę gorącego powietrza może podnieść tylko wybuch bomby atomowej. Zmienne liczby pod punktem 1 pokazują podobny obraz. Na 3 oraz 4 grudzień 2023 rok aktywność słoneczna kreśli następujące wartości liczbowe.

Wyświetlam liczby w nawiasie:
3/4 grudzień 2023 rok: { + 4,  - 4,  + 9 - 2 }.


Zmienne liczby pokazują zróżnicowaną pogodę { ciepło - zimno } oraz strefy czasowe na wschód od Greenwich oraz zachód od Greenwich. Na zachód od Greenwich Północną Brazylię oraz lasy deszczowe Amazoni. Na wschód od Greewich Irak - Iran. Niecodzienne zjawisko zbiegło się z eksplozją wulkanu na Indonezji, które może powtórzyć się w przyszłym roku w innym wydaniu, a zegar to zjawisko już zarejestrował. Wartość liczby 9 ostrzega przed wydarzeniem w 9 stopniowej skali od 1 do 10. Zróżnicowane liczby z nawiasu mówią o huraganowych wiatrach. Czyli o bardzo dużym zagrożeniu. Dodatkowo liczby ujawniają zagrożenie na Dalekim Wschodzie. Zaznaczam że zegar zarejestrował wydarzenie ziemskie, które spełni się w przyszłym roku. Rozbłysk słoneczny z 28 listopada 2028 roku może mieć wpływ na to szczególne wydarzenie. Przedział pomiędzy 28 listopada na 4 grudnia to tylko 6 dni.
 




Opracowali: Ryszard Suski, przy współpracy z córką Wioletą Suską

Więcej artykułów....

 

 

bottom of page