top of page

Publikowanie bez zgody autora zabronione. Przetwarzanie danych tylko z zaznaczeniem: prognozowanie pogody hipotetyczne przebiegunowanie. Kopiowanie i publikowanie podlega karze. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Opracował: Ryszard Suski

 

 

Wybory do Parlamentu Europejskiego.

(wtorek, 7 maja 2019)

 

Plusowe wartości liczbowe wyliczone z aktywności słonecznej przypisane są do ugrupowań  prawicowych. W Polsce ugrupowania prawicowe reprezentuje Zjednoczona Prawica. Żeby nie było złudzeń że wybory 26 maja 2019 roku wygra Zjednoczona Prawica. Przedstawiam następującą przewagę punktów plusowych nad minusowymi po wyborach do Parlamentu Europejskiego.


1. Dla Zjednoczonej Prawicy: plus + 126 minus - 3 = + 123.
2. Dla Koalicji Obywatelskiej - 94 + 2 =  - 96.


Wyliczona liczba + 123 z podpunktu pierwszego ma nam przypominać o 123 letniej niewoli pod zaborem Pruskim oraz Rosyjskim, abyśmy nigdy nie popełnili tego samego błędu w przyszłości. Natomiast podpunkt drugi w liczbie 96 mówi o ofiarach w katastrofie Smoleńskiej 10 kwietnia 2010 roku. Wygląda na to że nasza Gwiazda przypomina wyborcom o niewoli oraz ujawnia tych co przysłużyli się katastrofie Smoleńskiej. Wyborco, zanim oddasz głos zastanów się czy chcesz by Cię zeprezentowali ci co mieszali w katastrofie Smoleńskiej oraz tych co reprezentują stare układy rosyjskie w Brukseli. Dzisiaj siedzą w kieszeni Niemieckiego podatnika oraz Koalicji Obywatelskiej. W minusowej liczbie 96 aktywność słoneczna przedstawia zdrajców narodu Polskiego. Przedstawiłem dwa niechlubne wydarzenia w Polskiej historii abyśmy ponownie nie wchodzili do tego samego bagna. Jest jeszcze trzecia droga, Sprawiedliwość. Sumując, Zjednoczona Prawica ma przewagę 27 punktów. Tak obrazowo wygląda podział punktów dla poszczególnych partii politycznych w Polsce wyliczonej z aktywności słonecznej. Z przewagą 27 punków wybory wygra Zjednoczona Prawica. Kilkakrotnie informowałem że mecz Polska z Brukselą będzie wygrany 27 do jednego.

 

 

Więcej artykułów....

 

 

 

 

bottom of page