top of page

Publikowanie bez zgody autora zabronione. Przetwarzanie danych tylko z zaznaczeniem: prognozowanie pogody hipotetyczne przebiegunowanie. Kopiowanie i publikowanie podlega karze. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Opracował: Ryszard Suski

 

 

Wpływ biegunów na cofnięcie Oceanu

(niedziela, 20 sierpnia 2017)

W poniedziałek 24 lipca 2017 roku na blogu zaznaczyłem szczególne dni 10/11 sierpień 2017 rok. Przedstawione liczby o tych samych wartościach przeciwnych do siebie po zsumowaniu  dały wynik zero { 0 }. 24 lipca 2017 roku zakładałem że tego dnia temperatura nad ranem może spaść do okolic zera. Niestety, chodziło tu o inne wydarzenie. Na 10-ty oraz 11-ty sierpień 2017 roku wyliczyłem następujące wartości liczbowe:

 

- 94 st. C   + 94 st. C  = 0 

oraz

- 11 st. C   + 11 st. C  = 0

 

Przedstawione liczby wyliczone z aktywności słonecznej na ten dzień mogą przedstawiać ziemskie bieguny. Wartość liczby zero { 0 } w tym przypadku informuje o dwóch wydarzeniach w okolicy ziemskiego równika oraz miejsca badań Opole - Polska. 11 sierpnia 2017 roku na północy Polski przemieszczały się trąby powietrzne niszcząc wszystko co napotkały na drodze. Drugi przypadek był odmienny 11 sierpnia 2017 roku przybrzeżne wody Oceanu w Brazylii oraz Urugwaju nagle się cofnęły:

 

źródło:http://www.elonce.com/secciones/internacionales/516473-fotos-de-excepcional-fennmeno-en-uruguay-se-retirn-el-mar-en-punta-del-este.htm

 

Wartość liczby zero { 0 } nawiązuje do ziemskiego równika w okolicy Brazylii. Wymienione państwa Ameryki Południowej leżą poniżej ziemskiego równika. Dlaczego to niezwykłe wydarzenie miało miejsce 11 sierpnia 2017 roku? Przecież mogło to się wydarzyć każdego innego dniu w roku. Wpływ na te niezwykłe wydarzenia mogła mieć nasza Gwiazda 20/21 grudnia 2016 roku. W tym czasie temperatura w słońcu spadła ciągu jednej godziny z + 8.5 stopnia C na minus 1 { - 1 }. Podobne wydarzenia mogą mieć miejsce we wrześniu, październiku oraz listopadzie. Do podobnego zdarzenia na pewno doszło na naszym Księżycu. Informują o tym dwie przeciwne do siebie liczby - 11 oraz + 11 wskazując na równik księżycowy w liczbie zero { 0 }. Informuje o tym wydarzeniu również wartość liczby 11, która jest przypisana dla naszego Księżyca. Obie planety ziemia oraz księżyc są zależne od siebie. Wiadomo że Księżyc ma wpływ na pływy oceaniczne. Dwa przypadki różne od siebie jeden w Polsce zniszczył około 45 tysięcy hektarów lasu, nie wspominając o zniszczonych budynkach. W drugim przypadku wody oceanu cofnęły się od brzegów. A może to jest dopiero początek. Dwa wydarzenia zbiegły się w czasie gdy za granicą światła i ciemności 12 sierpnia 2017 roku przeleciało ciało niebieskie. Ono także mogło mieć jakiś związek z wymienionymi wydarzeniami na Ziemi. Pytanie dlaczego wydarzenia które miały miejsce na Ziemi zdarzyły się w zerowym miejscu badań Polska { 0 } oraz w okolicy ziemskiego równika.

Więcej artykułów....

 

 

 

 

bottom of page