top of page

Publikowanie bez zgody autora zabronione. Przetwarzanie danych tylko z zaznaczeniem: prognozowanie pogody hipotetyczne przebiegunowanie. Kopiowanie i publikowanie podlega karze. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Opracował: Ryszard Suski

 

Podpalenie na zlecenie - Katedra Notre Dame - Paryż

(piątek, 19 kwietnia 2019)

 

Cichy plan likwidacji katolików w Europie.


Aktywność słoneczna przedstawia wydarzenia społeczno-polityczne. Pisałem o tym wielokrotnie. W dniu 15/16 kwietnia 9-tego roku w Paryżu ucierpiał symbol chrześcijaństwa Europy, zabytek sakralny na skale światową Katedra Notre Dame. Nie zdawałem sobie sprawy że liczby z aktywności słonecznej 15/16-ty kwietnia 9-tego roku opisują budowę katedry Notre Dame oraz zleceniodawcę z Teheranu. Oto co liczby z aktywności słonecznej przedstawiają na 15/16 kwietnia 9-tego roku.


1. 15/16 kwiecień 9-ty rok: - 70 st. C     + 173 st. C     { - 4,     + 35 }.

 

Na wstępie wartość liczby + 35 informuje o pozytywnej pogodzie od 15 kwietnia do 20 maja 9-tego roku minus 4 dni = 16-ty maj. Wyliczone liczby z aktywności słonecznej pod punktem pierwszym przedstawiają szczegółowy opis Katedry. Oto wartość liczby 4 w nawiasie zaznacza teoretycznie  4-ty południk, tuż obok stolicy Francji Paryż. Pod tym południkiem kryje się kolejna tajemnica. Czterej { 4 } emigranci wykonawcy zlecenia z Teheranu, podpalacze Katedry, zamieszkują w dwóch miastach Reims oraz Troyes we Francji dokładnie na 4 południku. Wartość liczby + 35 czytana z prawej do lewej i odwrotnie przedstawia dwie liczby 35 oraz 53. Mniejsza liczba przedstawia 35-ty równoleżnik na północ od równika. Natomiast druga wartość liczby 53 większa przedstawia 53 południk. Współrzędne obu liczb lokalizują nam jedno miejsce w Azji stolicę Iranu, Techeran. Więc mamy już głównych podejrzanych, zleceniodawcę oraz podpalaczy katedry Notre Dame w Paryżu. Taki obraz przedstawiają liczby. W dalszej kolejności w tych liczbach z 15/16 kwietnia mamy opis budowy Katedry Notre Dame. W liczbie + 35 zapisana jest wysokość sklepienia w głównej nawie przekracza + 35 metrów. Natomiast fasadę katedry tworzą dwie wieże mające po 70 metrów wysokości. Teoretycznie w liczbie + 173 mieści się długość oraz szerokość Katedry. { 130 + 48 = 178 }. Na dzień dzisiejszy jestem całkowicie pewien że liczby z aktywności słonecznej opisują budowę katedry Notre Dame, oraz zleceniodawcę z Techeranu. Wartości liczbowe w nawiasie { - 4 oraz + 35 } na dzień 15/16 kwiecień 9-ty rok przedstawiają dwie stolice Francji Paryż oraz stolicę Iranu Teheranem. W tej liczbie + 35 zapisany jest 35% agresja państw Bliskiego Wschodu do katolików z Europy w wieku do 35 lat, to bardzo dużo. Załóżmy że wśród 1000 uchodzców przebywających we Francji jest aż 350 agresywnych przestępców. Znamy finał filmu Troja i wiemy czym się skończyło sprowadzenie konia trojańskiego do pałacu. W tym przypadku Islam realizuje cichy plan podboju Europy. Do tej daty 15/16 kwiecień dodam 150 dni to w kalendarzu odczytam 15/16 wrzesień 9-ty rok. 15/16 kwiecień oraz czerwiec tego roku jest ściśle powiązany z 15/16 wrzesnia 9-tego roku. To jak w odbiciu lustrzanym. Wrzesień tego roku będzie się przewijał w obliczeniach kilka razy.


2. 15/16-ty wrzesień 9-ty rok: - 86 st. C     + 61 st. C    { - 3,     + 10 }.

 

W zwiazku z tym wydarzeniem w Paryżu przedstawiam zagrożone katedry w Europie. Wartość liczby - 3 przedstawia 3 południk na zachód od Greenwich oraz na wschód od Greenwich. Przecina on największe miasta w Europie w których mieszczą się kolejne zagrożone katedry między innymi: Liverpool, Edynburg, Bilbao, Lille, oraz Barcelona. Trzeba zwrócić szczególną uwagę by nie powtórzyła się podobna sytuacja jaką przeżyli Francuzi. Natomiast wartość liczby 10 zaznacza miasto w Nigerii, Dżos. Czyżby następnymi zleceniodawcami byli Afrykanie? Spośród uchodzców z Afryki jest 10% przygotowanych terrorystów do likwidacji wiary chrześcijańskiej w Europie. Do daty 15/16 kwiecień 9-ty rok dodam + 35 dni to odczytam 20-ty maj 9-ty rok. Na ten dzień wyliczyłem następujące wartości liczbowe z aktywności słonecznej:


3. 20/21 maj 9-ty rok: + 155 st. C     - 85 st. C   { - 40,     + 15 }.


Co przedstawiają dwie liczby w nawiasie, zmianę pogody, już od 16 maja 9-tego roku. Ma ona wpływ na trzęsienie ziemi w Polsce. Otóż wartość liczby + 15 przedstawia 15-ty południk oraz 51 równoleżnik w Polsce. Na południu Europy wartość liczb 40 przedstawia 40-ty równoleżnik przecinany przez 15-ty południk lokalizuje nam okolice włoskiego Wezuwiusza oraz Neapol. Mieści się tam kolejna katedra wyliczona z aktywności słonecznej. I nie tylko, gdyż w tym miejscu znajduje się największy wulkan Europy Wuzuwiusz, który w każdej chwili może eksplodować. Następnie wartość liczby - 40 zaznacza jeszcze 40-ty południk przecinany przez 15-ty równoleżnik zlokalizuje nam państwo Edytreii na Morzu Czerwonym ze stolicą Asmara. Mieści się tam kolejna katolicka katedra św. Józefa. 20-ty maj przedstawia nam dwa punkty zapalne, jedno we Włoszech a drugie w Afryce północnej. W tym miejscu tylko 15% mieszkańców jest agresywnie nastawiona do katolików. To jest o połowę mniej niż we Francji. Myślę że wymienione miejsca wyliczone z aktywności słonecznej wskazują na zagrożenie pomiędzy Europą, Afryką oraz Azją. Mogą one prowadzić do punktu zapalnego pomiędzy uchodzcami z Afryki a tubylcami z Europy. Nie ma co ukrywać, Francja sama sobie sprowadziła konia trojańskiego. Ten konflikt pomiędzy Francją a krajami Bliskiego Wschodu zaczął narastać od czasu sprowadzenia uchodzców z Azji oraz Afryki. Już za Jana III Sobieskiego, króla Polskiego toczyliśmy wojnę z islamem. Obroniliśmy wtedy wiarę katolicką w Europie. Obecnie Europa znalazła się w podobnej sytuacji. Żeby nie było że to Polska znowu będzie walczyć z islamem. Islam realizuje cichy plan likwidacji wiary katolickiej w Europie. A co za tym idzie my katolicy będziemy stopniowo likwidowani, jak to robią w Afryce. Będzie to wszystko zgodnie z lewicowym poglądami oraz prawem. Wspomaga w tym przedsięwzięciu George Soros z prezydentem Francji oraz kanclerz Niemiec Angelą Merkel. To oni są głównymi sprawcami obecnej sytuacji w Europie. Polsko języczne partie lewicowe wraz z wiosną utożsamiają się z poglądami Sorosa oraz lewicowcami z Brukseli. To jest bardzo niebezpieczne nie tylko w Europie ale również w Polsce. To jakbym oddał głos przy wyborach na lewicowców i otrzymał granat bez zawleczki. Jedyną szansą odsunięcia lewicowców są wybory 26 maja do PE. Musimy zewrzeć szyki przy wyborach do Parlamentu Europejskiego i odsunąć lewicową anarchię by już nigdy nie zagrażała Polsce. Musimy zdecydować czy chcemy spaloną Polskę czy społeczny spokój która może nam zagwarantować jedynie Zjednoczona Prawica. Po wyborach 26 maja 9-tego roku wszystko się zmieni w Brukseli. Do 20/21 maja 9-tego roku dodam kolenje + 15 dni z nawiasu to otrzymam 15/16 czerwiec 9-ty rok. W tych dniach na linii Słońca stoi makieta rakiety gotowa do odpalenia. Może chodzi o serię trąb powietrznych od 16 do 20 czerwca 9-tego roku. Aktywność słoneczna na te dni przedstawia następujące liczby:


4. 14/15 czerwiec 9-ty rok: + 141 st. C    - 79 st. C       { + 6,     - 1 }.


5. 15/16 czerwiec 9-ty rok: + 147 st. C     - 78 st. C     { + 18,    - 1 }.


Na te dni wyliczyłem z aktywności słonecznej wielkie niebezpieczeństwo. Pierwsza wartość liczby { + 6,   - 1 } informuje o trzęsinie ziemi do 6 stopni w skali R. lub wydarzeniu w sześciostopniowej skali licząc od jeden do sześciu. Natomiast wartość liczby + 18 informuje o wydarzeniu na 18 południku w Opolu oraz wydarzeniu za 18 dni na 3/4 lipca 9-tego roku.

 

 

 

Więcej artykułów....

 

 

 

 

bottom of page