top of page

Publikowanie bez zgody autora zabronione. Przetwarzanie danych tylko z zaznaczeniem: prognozowanie pogody hipotetyczne przebiegunowanie. Kopiowanie i publikowanie podlega karze. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Opracował: Ryszard Suski

 

 

Wybory 26 maj 9-ty rok.
(sobota, 13 kwietnia 2019)

 

Stosunek punktów + 126 dla PiS oraz - 94 dla KE.

Tak będą myśleć wyborcy w dniu 26 maja 9-tego roku. Aktywność słoneczna na wybory 26 maja 9-tego roku przedstawia następujące liczby:


26/27 maj 9-ty rok: + 126 st. C     - 94 st. C     { - 3,     + 2 }.

Plusowe wartości liczbowe przypisane są do praworządności czyli prawicy. Ciała niebieskie w ostatnich latach o oznaczeniu plusowym są przyjazne dla Prawa i Sprawiedliwości o tym często pisałem na blogu. Więc 26 maja 9-tego roku w wybory do Parlamentu Europejskiego wygra Zjednoczona Prawica. Jak pokazują liczby większość wyborców opowiada się za Zjednoczoną Prawicą. Na początku roku informowałem, obyśmy spali spokojnie początkiem kwietnia. Niestety komuna ponownie podsyca do strajku nauczycieli krótko przed wyborami do PE. W aktywność słoneczną  są wpisane wydarzenia społeczno polityczne. Przegrana opozycji do PE ponownie może podsycać do zamieszek w dniu 13/14 czerwca 9-tego roku w Polsce.

 

 

 

 

Więcej artykułów....

 

 

 

 

bottom of page