top of page

Publikowanie bez zgody autora zabronione. Przetwarzanie danych tylko z zaznaczeniem: prognozowanie pogody hipotetyczne przebiegunowanie. Kopiowanie i publikowanie podlega karze. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Opracował: Ryszard Suski

 

 

Referendum w sprawie wyjścia Polski z UE
(środa, 27 czerwca 2018)

 

18 czerwiec 2018 rok. Aktywność słoneczna przedstawia następujące liczby z temperatur oparte na prawach fizyki.

 

18/19 czerwiec 2018 rok: - 44 st. C   + 184 st. C   { + 1,   - 11 }.

 

Co przedstawiają dwie liczby 44 które często przedstawiam na blogu. Otóż wartość liczby "44 " przedstawia organizację przestępczą w Polsce którą kieruje opozycja. To nie są moje uprzedzenia, to nasza Gwiazda wskazuje na organizacje przestępczą w Polsce którą kieruje Platforma Obywatelska i im podobni. Dokładnie 18 czerwiec zbiegł się wypowiedzią Platformy Obywatelskiej  która brzmiała następującymi słowami: cyt:  " Jeżeli przegramy wybory to pieniądze nasze które wkładamy do Unii Europejskiej będą zamrożone. Jeżeli wygramy wybory to nasze pieniądze które włożyliśmy do Unii będą stopniowo odmrażane ". Skandal kryminalny. W dalszej kolejności liczby przedstawiają. Wartość liczby + 1 informuje o wydarzeniu w Polsce 18 czerwca na wschód od Greenwich w pierwszej strefie czasowej - Polska. Natomiast wartość liczby - 11 wskazuje tu organizacje przestępczą współpracującą z państwem na zachód od Polski na  11 południku Niemcy. Tego samego dnia doszło do trzęsienia ziemi w Japonii. Trzęsienie ziemi też można zaliczyć do organizacji przestępczej działającej na szkodę człowieka. Organizacja przestępcza zajmie jeszcze negatywne stanowisko do Polski dwa razy 28 czerwca " 44 " oraz 29 czerwca " 44 " 2018 roku.

 

1. 28/29 czerwiec 2018 rok: - 44 st. C  + 166 st. C   { 0,      - 3 }.

2. 29/30 czerwiec 2018 rok: - 44 st. C  + 163 st. C   { + 5,   - 1 }.

 

Będą to już ostatnie wypowiedzi opozycji. Zdaję sobie sprawę z tego ze mój blog niebawem może być ocenzurowany. Jednak możemy spać spokojnie drugi blog uruchomiony został poza granicami Unii Europejskiej. Na koniec twór który powstał w Brukseli na wzór Związku Radzieckiego rozpada się. Powstanie nowa organizacja  na wzór państw narodowych w których znajdzie się między innymi Polska. Tu powinniśmy wykorzystać naszą  szansę rozpisać referendum i opuścić jak najprędzej UE. Skorzystać z szansy trójmorza na które stawia prezydent Stanów Zjednoczonych Ameryki Donald Trump. Tę propozycję trzeba rozważyć. Polacy nie lubią stać pod pręgierzem Brukseli.

 Więcej artykułów....

 

 

 

 

bottom of page