top of page

Publikowanie bez zgody autora zabronione. Przetwarzanie danych tylko z zaznaczeniem: prognozowanie pogody hipotetyczne przebiegunowanie. Kopiowanie i publikowanie podlega karze. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Opracował: Ryszard Suski

 


Zamach na Polski Rząd.
(wtorek, 27 listopada 2018)

Wyliczone liczby z aktywności słonecznej informowały mnie o tym haniebnym wydarzeniu. Tak pisałem 10 lipca 2018 roku cytuję: " Czy opozycja szykuje zamach na Polski Rząd ". Trudno będzie odzyskać władzę przy urnie wyborczej przy tak druzgoczącej przewadze zjednoczonej prawicy nad totalną opozycją. Totalna opozycja jest w stanie "podpalić" Polskę o którą to nasi pradziadowie wywalczyli ponad 100 lat temu. Ile musieli przelać krwi aby Polska mogła znaleźć się na mapie Europy. Głównie chodzi mi o młodych ludzi. Opozycja w każdym kraju powinna być, tylko nie taka która donosi na własne państwo. To jest hańba. Z zachowania wynika że Polska opozycja służy obcemu mocarstwu i jest na garnuszku niemieckiego podatnika. Inaczej jest w Rosji car Putin wraz z Patriarchą Moskiewskim i wszech Rusi ramię w ramię modlą się w ich cerkwi. W programie totalnej opozycji jest zniszczenie wszystkiego nawet kościoły w Polsce. Podobnych zniszczeń dokonano już na zachodzie. To co się dzieje obecnie za sprawą totalnej opozycji w Polsce to powolna Germanizacja narodu Polskiego. Nieświadomi uwikłani w totalnej opozycji posłowie nawet nie zdają sobie sprawy jak Niemcy zapędzili ich w kozi róg, z której to drogi trudno będzie zawrócić. W dzisiejszych czasach wojna nie wchodzi w grę, bo to jest niemożliwe. Więc aby uderzyć w bardzo czuły punkt Polskiego rządu to Banki, którymi właścicielami są komuniści, którzy popierają totalną opozycję. Dopóki komuna będzie w Polsce takie rozgrywki będą na porządku dziennym. Są w stanie rozłożyć własne banki na łopatki, gdzie leżą nasze pieniądze. Po to by zniszczyć Polski rząd z którym się liczy Unia Europejska, a w której Polska ma się dobrze. Totalnej opozycji nie chodzi o własne państwo Polskie. Chodzi o to by jak najszybciej sprzedać je Niemcom, tak aby pozbawić je suwerenności. Im nie zależy, przecież to nie jest ich ojczyzna. Siedzą w kieszeni niemieckiego podatnika i służą Niemcom. Tylko że na drodze stoją wierni Niepodległej Polsce. Niestety Polacy pokazali w marszu 11 listopada 2018 roku jaka siła jest w narodzie. I tego najbardziej obawia się totalna opozycja. Odezwa do Polaków - trzymajcie ręce na pulsie. Nie dajcie się sprzedać Niemcom. Film Niepodległość jest przykładem jak trzeba walczyć o Polskę. Wydarzenia z 11 listopada 2018 roku powtórzą się w podobnej formie za 193 dni to jest 24 maj 2019 rok.

 

Fałszywy Prorok

 

Fałszywy prorok już działa, od czasu do czasu pojawia sie w Polsce. Nie sądzę by był Polakiem, jest na usługach Berlina w Brukseli. W Biblii jest napisane że w czasach ostatecznych pojawi się fałszywy prorok. Jest to faktem. Obecnie żyjemy na przełomie końca Czwartego i nowego Piątego Świata. W Polsce totalna opozycja ścieli mu drogę białymi różami. Jest członkiem opozycji który przekłamuje rzeczywistość. Propaguje fałszywą narrację o wyjściu Polski z Unii Europejskiej. Dwukrotnie występował na wiecu w Polsce 16 grudnia 2016 roku we Wrocławiu oraz 10 listopada 2018 roku w Łodzi. Zapowiedział że przegoni komunistów z Polski, do których on sam należy. To właśnie ta komuna widząc słabe notowania jest w stanie położyć Polskę na szali aby zmienić układ sił w przyszłym parlamencie i zrobi wszystko aby skompromitować obecny rząd. Gra idzie o miliardy nie o miliony złotych, które premier Morawiecki zabrał złodziejom i dał polskim dzieciom, którym się żyje coraz lepiej w Polsce.

 

Uwaga: Na wykresie nr 42 opublikowanym w niedzielę 11 listopada 2018 roku zaznaczono dwukrotnie - Kobieta. Jedna z tych kobiet dzierżyć będzie większe stanowisko od Hitlera podczas Drugiej Wojny Światowej w Europie. Po nowych wyborach do Parlamentu Europejskiego. Każdy powinien zdawać sobie sprawę co to oznacza dla Polski. Wrogiem Polski po części jest Rosja lecz największym wrogiem są Niemcy, które od tysiąca lat chcą dominacji nad Polską.

 

 

Więcej artykułów....

 

 

 

 

bottom of page