top of page

Publikowanie bez zgody autora zabronione. Przetwarzanie danych tylko z zaznaczeniem: prognozowanie pogody hipotetyczne przebiegunowanie. Kopiowanie i publikowanie podlega karze. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Opracował: Ryszard Suski

 

 

Polacy nie gęsi swój język (i rozum) mają.
(niedziela, 14 października 2018)

Opozycja w Polsce wraz z Niemcami za wszelką cenę chcą wyprowadzić Polskę z Unii Europejskiej.

 

Wracając do 10 grudnia 2018 roku, wyliczyłem na ten dzień z Komory Króla same niebezpieczne czwórki: 400 : 9 =  44, 44444444. Podobne liczby odczytałem z eksplozji na Słońcu 12 września 2018 roku. { 04 : 44 : 04 }, + 100 dni to mamy 24 grudzień 2018 rok. Różnica więc niewielka, bo tylko 12 dni. Podobne wydarzenie na miesiąc grudzień powtórzy się za 718 dni od wydarzeń na Słońcu. Wartość liczby " 44 " z eksplozji na Słońcu porównam do wysokości wulkanu w Korei Północnej Pektu-san wysokości 2744 m.n.p.m. Być może nasza Gwiazda uprzedza o wydarzeniu w tamtej części świata po 718 dniach. Plus 193 dni = 25 marzec 2019 rok. Na 24 grudzień 2018 rok szykuje się raptowna zmiana pogody. Czy tylko? Dodam, że niebezpieczne czwórki mogą informować o wydarzeniach w samym Rzymie na 24 grudzień 2018 rok. W tym dniu katolicy świętują Wigilię Bożego Narodzenia. Natomiast centralna uroczystość Bożego Narodzenia odbędą się w Watykanie. 28 wrzesień 2017 rok + 193 dni = 13 kwiecień 2019 rok. Obyśmy spali spokojnie we własnym domu po 13 kwietnia 2019 roku. Zapisane niebezpieczeństwo z Komory Króla oraz eksplozji na Słońcu może informować o nękaniu Polski przez Brukselę oraz Niemcy. Rozpadająca się Bruksela wraz z Niemcami oraz totalną opozycją w Polsce chcieliby wyprowadzić Polskę z Unii Europejskiej najlepiej prosto w ręce Rosji. To widzi już każdy zdrowo myślący Polak. Jest tylko jedna trudność na przeszkodzie stoi amerykańskie wojsko. Opozycja miesiąc przed wyborami zmieniła poglądy i zaczęli głaskać kota "z włosem". To nie znaczy że się zmienili. A przez ostatnie trzy lata czesali kota "pod włos" i tego nikt im nie powinien zapomnieć. Z wypowiedzi totalnej opozycji można wyciągnąć wniosek iż wraz z Niemcami szukają sojusznika na wschodzie - Rosję. Razem chcieliby wypchnąć Polskę z Unii Europejskiej podstępem. Podobne podstępy Niemcy stosowali tuż przed drugą wojną światową. Był to pretekst do rozpoczęcia drugiej wojny światowej. Polacy nie gęsi swój język mają i tanich sensacji totalnej opozycji już nie kupują. Polska stała się wiarygodnym partnerem NATO oraz Ameryki. Stając się 25 państwem rozwiniętym.

 

Jest napisane w Wielkiej Galeri Piramidzie Cheopsa " Polska wysunie się na pierwsze miejsce w Europie ". Tego najbardziej obawiają się Niemcy.

 

Na koniec trzeba pamiętać przed wyborami samorządowymi kto donosił na Polskę do Brukseli, kto dmuchał balon w Brukseli aby ta uruchomiła artykuł 7 przeciwko Polsce. Pełna lista polskich posłów sprzyjających Niemcom oraz Brukseli nieprzyjaznych Polsce podana jest w internecie.

 

Informacja: 1 maj 2018 rok: " Szyb z Komory Królowej - Przeznaczenie ". W tamtym czasie informowałem o wydarzeniach które miały miejsce 4 marca 2018 roku. Cyt: " 1. 4 marzec eksplozja budynku w Poznaniu. 2. Prowokacja - tego samego dnia o północy jak podają źródła medialne rosyjskie służby specjalne otruły na Wyspach Brytyjskich Siergieja Skripala i jego córkę. Po dodaniu 193 dni mamy 17-ty wrzesień 2018 rok. Wartość liczby 193 z szybu Komory Królowej posłuży mi do odczytania tajemnej zagadki ". 109 dni później po 9 czerwca mamy 27/28 wrzesień 2018. Jak podają źródła medialne: TV Polska - w Wiadomościach że za otruciem Skripala stoi Rosja. W tym samym czasie po + 109 dniach od 9 czerwca 2018 roku zatrzęsło ziemią na Indonezji 7.5 stopnia w skali R. Tu mamy ponownie dwa zbieżne wydarzenia: Rosja oraz trzęsienie ziemi, to daje do myślenia. To zbieżne wydarzenie pozwoli mi rozwiązać zagadkę za + 193 dni na 11 kwiecień 2019 rok. Ostatecznie wydarzenie które będzie miało miejsce 11 kwietnia zaliczymy do wydarzenia w 9 stopniowej skali licząc od jeden do 9. Teoretycznie nie widząc wykresu stawiam 9 stopień zagrożenia. Wniosek  z danych piramidy Cheopsa a konkretnie z szybu Komory Królowej można teoretycznie odczytać przyszłe wydarzenia ziemskie.

 

 

Więcej artykułów....

 

 

 

 

bottom of page